Kėdainiuose lankėsi švietimo, mokslo ir sporto viceministras: aptartos galimybės atnaujinti rajono sporto infrastruktūrą

Kėdainiai
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Kėdainių rajono savivaldybė

Sausio 20-ąją Kėdainiuose lankėsi Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto viceministras Linas Obscarskas.

Rajono savivaldybėje vykusiame pokalbyje su juo buvo aptartos galimybės atnaujinti Kėdainių rajono sporto infrastruktūrą bei ją praplėsti, kad būtų galima sportuoti kuo didesnei daliai kraštiečių ir taip būtų gerinama gyvenimo kokybė.

Buvo aplankyta Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija ir joje esanti sporto bazė: baseinas, greta besiglaudžianti universali arena, kurioje šaltuoju metų laiku išliejamas ledas.

Viceministras L. Obscarskas, ūkiškai apžiūrėjęs progimnazijos valdas, negailėjo gerų žodžių šios įstaigos bendruomenei už pastangas tvarkytis ir sakė, kad tikrai netolimoje ateityje bus įrankių, kuriais būtų galima iš pagrindų atnaujinti baseiną. „Žinau, kad Jūsų baseino užimtumas buvo didelis. Darykite namų darbus, įsivertinkite, ką reikia padaryti, skaičiuokite, ruoškitės ir kai tik prasidės infrastruktūros projektų šaukimai, suskubkite pateikti savąjį. Matau, kad čia situacija nėra prasta, turite dar gana neprastą bazę. Tokio baseino atnaujinimas labiau apsimoka negu naujo statymas“, - sakė viceministras.

Vėliau L. Obscarskas vyko į Sporto centrą, kur su direktoriumi Tomu Pakščiu kalbėjo apie jų įstaigos aktualijas, diskutavo vaikų plaukimo mokymo tema.