Kėdainių rajono vadovai susitiko su sodininkų bendrijų atstovais

Kėdainiai
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Kėdainių rajono savivaldybė

Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis, savivaldybės administracijos direktorius Gintautas Muznikas ir Statybos bei turto skyriaus vedėja Audronė Naujalienė, susitikę su sodininkų bendrijų atstovais diskutavo, kaip gali spręsti sodų bendrijų gyventojų problemas.

Šis susitikimas naudingas buvo ir rajono vadovams, kurie dar kartą išgirdo aktualiausias sodininkų problemas, ir sodininkų atstovams, kurie turėjo puikią galimybę patys pakalbėti, kas jiems aktualiausia ir kokius klausimus jie nori spręsti pirmiausia.

„Diskusijos, dalykiški pokalbiai visada yra naudingi, nes tik diskutuojant galima išsigryninti problemas ir atrasti geriausius jų sprendimų būdus. Po šio susitikimo abi pusės turime namų darbų. Mes analizuosime kitų rajonų patirtį, kaip galime padėti sodininkams. O sodų bendrijų gyventojai turi susidėlioti prioritetus, kas jiems aktualiausia ir kuo savivaldybė galėtų padėti, kokios problemos jiems svarbiausios“, - sakė meras Valentinas Tamulis.

 Susitikimo metu buvo paliestos ir sodų bendrijų kelių priežiūros, apšvietimo, kanalizacijos, saugumo, atliekų vežimo temos. Ne vienu klausimu buvo sutarta, kad reikia tiesiog parašyti prašymus ir situacijos bus analizuojamos bei sprendžiamos.

 Taip pat sutarta, kad panašius susitikimus tikslinga organizuoti bent kartą per ketvirtį ar pusmetį, atsižvelgus į sodų bendrijų gyventojų pageidavimą.