Kėdainių rajono turizmo plėtros strategijos rengimui – profesionalų ir kėdainiečių įžvalgos

394031048_1256720481660075_7492571423543320584_n
Kėdainiai
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Kėdainių rajono savivaldybė

2025−2035 metų turizmo plėtros strategijos parengimui pasitelkus šios srities žinovę daktarę Viliją Malinauskaitę, tikimasi jau kitų metų pradžioje sulaukti rezultatų.

Daktarė Vilija Malinauskaitė šios užduoties rengimui pasitelkė ir kėdainiečius. Į strategijos techninės užduoties darbo parengimo darbo grupę pakviesti net 16 mūsų krašto atstovų. Tarp jų ne tik savivaldybės atsakingi specialistai, bet ir aktyvūs kraštiečiai, neabejingi turizmui: Audronė Pečiulytė, Edita Mongirdaitė, Benas Cechanavičius, Justina Kočetova, Gediminas Norkus, Ligita Daukšaitė.

Antrajame darbo grupės susitikime strategijos kūrėja trumpai pristatė Kėdainių stipriąsias ir silpnąsias vietas, kokie pagrindiniai objektai, kuriems reikėtų daugiau investicijų. Kalbėta, kokių objektų trūksta Kėdainių rajone, kokie turistai dabar atvyksta į Kėdainius ir kokių būtų galima sulaukti ateityje.

Malinauskaitė išdėstė rajono turizmo plėtros tikslus, supažindino su jaunais turizmo scenarijais, vizija ir uždaviniais.

Strategijos rengėja dabar atlieka įvairias apklausas ir netolimoje ateityje planuoja pristatyti būsimos Kėdainių rajono strategijos tolimesnius atliktus darbus bei pirminius užduoties rezultatus.