Kėdainių rajono savivaldybės vadovai sėmėsi patirties, kaip įrengti priedangas

d1_62290881-1d11-4b68-ae3b-f55d762c3216
Kėdainiai
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Kėdainių rajono savivaldybė

Kėdainių rajono savivaldybės vadovai ir atsakingi specialistai susitiko su surenkamų baldų gamintojais ir aptarė galimybes, kokius baldus įsigyti Kėdainiuose esančioms priedangoms bei kolektyvinės apsaugos statiniams.

Įmonės DUV vadovas Vytautas Liudžius ir UAB „Likmerė“, kurios žaliava naudojama baldų gamybai, vadovas Mindaugas Kasmauskis supažindino su jų gaminamų baldų funkcionalumu ir naudojimu.

Pasak jų, vilniečių gaminami surenkami baldai jau beveik porą metų tarnauja Ukrainoje: tiek fronto apkasuose, tiek didžiųjų miestų priedangose.

Vilniečių įmonė DUV gamina ir siūlo įsigyti labai nesudėtingai surenkamus gultus, kėdes, stalus, spinteles.

„Galime pasiūlyti ne tik pačių baldų, bet ir sprendinius, kaip patogiau jais apstatyti jums rūpimas vietas. Mūsų gaminami baldai yra patvarūs, patogūs ir labai kompaktiški. Gultą galima pirmą kartą surinkti maždaug per 10 minučių, o kartojant surinkimo laikas trumpėja. Mes siūlome gaminius, kurie tinka ir kariškiams, ir civiliams gyventojams. Manome, kad reikia būti pasiruošus įvairioms situacijoms“, − susitikime sakė įmonės DUV vadovas Vytautas Liudžius.

Kėdainių rajono savivaldybės vadovai apsvarstys pateiktus pasiūlymus ir ieškos sprendimų dėl galimybės įsigyti bent dalį reikiamų surenkamų baldų.