Kėdainių ledo arenoje bus pradėtas lieti ledas

370288108_660773209558994_4741753447941135301_n
Kėdainiai
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Kėdainių rajono savivaldybė

Jau artimiausiu metu, tikėtina kitą savaitę, jei tik leis oro sąlygos, Kėdainių ledo arenoje, įrengtoje prie Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijos bus pradėtas lieti ledas.

Tokia žinia buvo patikinta šiandien rajono mero Valentino Tamulio ir Kėdainių miesto seniūno Algirdo Krivičiaus susitikime su Kėdainių ledo ritulininkų atstovu Aušriu Macijausku.

Susitikime buvo aptarti ledo liejimo priežiūros darbai. Kalbėta, kaip geriau parengti ledą naudojimui. Taip pat preliminariai derintas laikas, kada ritulininkai galėtų treniruotis. A. Macijauskas ledo ritulininkų vardu dėkojo savivaldybės vadovams ir seniūnijos darbuotojams už tai, kad Kėdainiai turi ledo areną ir kad joje gali pramogauti visi norintys. Jis pažadėjo, kad šiame sezone vėl bus organizuojama šeimų diena, o taip pat planuojamas surengti ledo ritulio mėgėjų turnyras, į kurį atvyks žaidėjai iš Panevėžio, Marijampolės, Kauno. Susitikime kalbėta ir apie galimybę rasti trenerius, kurie galėtų padėti vaikams išmokti stovėti ant pačiūžų ir saugiai čiuožti.

„Lieka tik pasitelkti šiek tiek kantrybės ir netrukus kėdainiečiai bei miesto svečiai galės mėgautis ledo malonumais“, - sakė rajono meras Valentinas Tamulis.