Sportas2017 m. Spalio 24 d. 16:24

Kazlų Rūdos jaunių komanda nukovė regiono lyderius

18049

Skambia pergale LVJFA U17 Pirmos lygos Pietų/Rytų regiono besibaigiančiose futbolo pirmenybėse nudžiugino Dariaus Gabuževičiaus treniruojama Kazlų Rūdos jaunių komanda.

Spalio 18 dieną U17 futbolininkai namų aikštėje rezultatu 1:0 (1:0) sugebėjo įveikti šios lygos lyderę, lig tol pralaimėjimų neturėjusią Alytaus SRC vienuolikę. Dzūkijos sostinės komanda lig tol buvo praleidusi vos 3 įvarčius, o varžovų vartus taikliai atakavo net 67 kartus.

Pergalę atnešusį įvartį į dzūkų vartus mušė Justas Stanionis. Maloniai nustebinti savus futbolo aistruolius kazlų rūdiečiai sugebėjo jau antrą kartą. Šį sezoną D.Gabuževičiaus treniruojama komanda tokiu pat rezultatu buvo išplėšusi tritaškį, įveikdama taip pat vienus iš lygos lyderių – Vilniaus „Panerį“.

Nieko keista, kad rungtynėse su alytiškiais Kazlų Rūdos komandai teko koncentruotis į gynybą ir kliautis kontroatakomis. Kaip ir buvo galima prognozuoti, Dzūkijos sostinės ekipa turėjo akivaizdžią žaidybinę persvarą, daugiau kontroliavo kamuolį ir spaudė aikštės šeimininkus prie jų vartų, tačiau įrodyti pranašumo įvarčiu alytiškiams niekaip nesisekė.

Ne taip jau retai futbole pasitaiko, kai rezultatas neatspindi žaidimo logikos. Taip nutiko ir šįkart. Atlaikius kazlų rūdiečiams varžovų spaudimą, 34-ąją minutę Alytaus futbolininkui netoli aikštės vidurio užfiksuota pražanga.

Kamuolį į dzūkų komandos baudos aikštelę aukšta trajektorija siuntė Osvaldas Šarauskas. Varžovų vartininkas atskriejantį kamuolį lietė tik pirštų galais ir čia pat prie jo buvęs J.Stanionis pasiuntė kamuolį į tuščius alytiškių vartus, tokiu būdu išvesdamas Kazlų Rūdos komandą į priekį 1:0.

Antrame kėlinyje atsigriebti mėginę Alytaus futbolininkai ir toliau daugiau lankėsi SC „Šilo“ aikštės pusėje, bet kovingai nusiteikę ir atkakliai besipriešinę Kazlų Rūdos futbolininkai ne tik sėkmingai komandinėmis pastangomis gynėsi, bet buvo netoli ir antro įvarčio.

Atsikovojus kamuolį varžovų aikštės krašte, būdamas vos kelių metrų nuo Alytaus vartų atstumu jį gavo A.Šneideris. Deja, kazlųrūdiečiui smūgis nesigavo ir varžovai įvarčio išvengė.

Arti pavojingo epizodo šiame kėlinyje buvo ir veržlus bei atkaklus SC „Šilo“ futbolininkas E.Bindokas, tačiau Alytaus gynybiniams pajėgumams pavyko didesnio pavojaus išvengti.

Iki pat rungtynių pabaigos varžovams taip ir nepavyko „įminti Kazlų Rūdos komandos mįslės“, todėl teko pirmąkart šiame sezone pripažinti pralaimėjimą, o SC „Šilo“ iškovota pergalė sugrąžino jį į turnyrinės lentelės ketvirtą poziciją.