Kauno rajone – sportinių šokių varžybos

432066053_824462026392905_4334099305987040840_n
Kaunas
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Kauno rajono savivaldybė

Lietuvos sportinių šokių federacijos (LSŠF) reitingo varžybų „Liepsnojantis šokis“ Kauno rajono mero taurė šeštadienį iškeliavo į Klaipėdą – šį trofėjų pelnė klubo „Žuvėdra“ atstovai Mykolas Inta ir Fausta Rupšytė.

Meras Valerijus Makūnas džiaugėsi, kad į tradicinį, nuo 2013 metų Garliavos kultūros ir sporto centre rengiamą turnyrą šiemet susirinko daugiau kaip tūkstantis dalyvių, tarp kurių buvo ir gausus Kauno rajono šokėjų būrys.

Varžybose teisėjavo 30 patyrusių teisėjų iš Lietuvos, Estijos ir Lenkijos. Tarp jų buvo ir tokios sportinių šokių legendos kaip Česlovas Norvaiša ir Romualdas Izdelevičius.

Viena renginio organizatorių, sportinių šokių klubo „Duetas“ vadovė Indrė Navickienė pasakojo, kad suvaldyti gausų sportininkų būrį buvo nelengva – varžybos buvo suskirstytos į keturias dalis ir truko nuo ankstaus ryto iki vėlaus vakaro. Ovacijomis ir palaikymo šūksniais buvo palydėti visi sportininkai, pradedant darželinukais ir baigiant solistais bei dvejomis senjorų poromis.

Plojimų susilaukė ne tik šokėjai, bet ir Aurelija Makūnienė, kurios vadovaujamas Labdaros ir paramos fondas yra parėmęs ne vieną Kauno rajono sportinių šokių porą.

Varžybas „Liepsnojantis šokis“ organizavo LSŠF, Kauno rajono sporto mokykla, sportinių šokių klubai „Flamenko“ ir „Duetas“.