Kauno pareigūnai aiškinasi, kas praturtėjo ir pasidabino svetima juvelyrika

BeFunky-collage(294)
Kaunas
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Kauno AVPK

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės, kuomet praėjusių metų gruodžio 25 d. apie 21.30 val. Kaune, Eivenių g., pavogta piniginė ir auksinis žiedas.

Padaryta turtinė žala siekia apie 650 eurų. Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo vyrą, galintį turėti tyrimui reikšmingos informacijos.

Gyventojus, atpažįstančius šį vyrą, žinančius jo buvimo vietą ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariato pareigūnus telefonu 8 700 64 955 arba 112, arba el. paštu aida.venciene@policija.lt.

Dėl šio įvykio atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 1 d. Už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 3-ojo skyriaus prokurorai.