Kauno pareigūnai aiškinasi, kas pasisavino svetimą piniginę

7243_6dd84bbe6b93d0612cd3a39ec879710c
Kaunas
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Kauno AVPK

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kauno miesto Nemuno policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės, kuomet liepos 4 d. apie 19.30 val. Kaune, S. Daukanto g., maitinimo įstaigoje, iš švarko kišenės buvo pasisavinta piniginė su grynaisiais pinigais ir kitais asmeniniais daiktais.

Padaryta turtinė žala siekia apie 370 eurų. Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo vyrą, galintį turėti tyrimui reikšmingos informacijos.

Gyventojus, atpažįstančius šį vyrą, žinančius jo buvimo vietą ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK Kauno miesto Nemuno policijos komisariato pareigūnus telefonu 8 700 64 256 arba 112, arba el. paštu lile.zukaite@policija.lt.

Kauno apskr. VPK Kauno miesto Nemuno policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 5 d. Už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 2-ojo skyriaus prokurorai.