Kauno oro uoste pasieniečiai sulaikė nemokamai bare pasivaišinti nusprendusį vyrą

Kauno oro uoste pasieniečiai sulaikė nemokamai bare pasivaišinti nusprendusį vyrą
Kaunas
BNS/Fotobankas nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  VSAT Vilniaus pasienio rinktinės inf.

Neeilinį įvykį Kauno oro uoste užfiksavo čia dirbantys Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai. Pasieniečių vaizdo kameromis stebėtas vyras naktį atėjo į keleivių terminale esantį barą, kuris tuo metu neveikė, pasičiupo gėrimų bei užkandžių ir čia pat ėmė vaišintis.

Vidurnaktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Kauno oro uoste budėję VSAT pareigūnai vaizdo stebėjimo kameromis užfiksavo įtartiną vyrą. Jis keleivių terminalo bendrojoje salėje nuėjo į tuo metu neveikusį barą, pasičiupo ant lentynos stovėjusius keletą butelių alkoholinių bei gaiviųjų gėrimų, pasiėmė užkandžių, atsisėdo prie čia pat esančio staliuko ir ėmė vaišintis.

Nemokamomis vaišėmis besimėgavusį baro „klientą“ pasieniečiai nedelsiant sulaikė ir atvesdino į tarnybines patalpas. Paaiškėjo, kad tai – 27-erių metų lietuvis. Smarkiai įkaušęs ir sunkiai aplinkoje besiorientavęs vyras net nesugebėjo VSAT pareigūnams pasakyti savo gyvenamosios vietos.

VSAT pareigūnai apie pažeidimą informavo oro uosto Aviacijos saugumo darbuotojus ir iškvietė policininkus, kurie toliau tirs šį incidentą ir priims sprendimą dėl nuobaudos skyrimo.

Barui padaryti nuostoliai skaičiuojami.