Kauno centre iškils naujas „2go“ LED lauko ekranas

Kauno centre iškils naujas „2go“ LED lauko ekranas
Kaunas
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Kauno mieste atsiras nauja erdvė reklamų transliavimui. Pačiame miesto centre bus statomas moderniausias ir kokybiškoiausio vaizdo LED lauko ekranas. Įmonė „2go“ tikina, kad naujasis ekranas išsiskirs savo vaizdo transliavimo kokybe bei pritrauks itin didelį vartotojų dėmesį. Tad, kokiosmis savybėmis pasižymės naujasis LED ekranas bei kodėl jam statyti pasirinkta būtent miesto širdis?

Atsivers naujos reklamos galimybės

Kintančio vaizdo reklama lauko ekranuose vis dar yra viena iš tų sričių, kuri atneša didelę naudą verslui. Galimybė transliuoti savo produktų ar paslaugų reklamą LED lauko ekranuose leidžia pasiekti itin plačią auditoriją, kurti patikimo ir sėkmingo verslo įvaizdį bei užsitikrinti žinomumą. LED ekranai yra įrengiami judriausiose miestų gatvėse. Būtent todėl įmonės „2go“ naujausias ekranas iškils vienoje geriausių Kauno vietų – Veiverių gatvės ir H. ir O. Minkovskių gatvės sankryžoje. Senamiestyje esanti vieta leis užtikrinti tai, kad transliuojamą reklamą pastebėtų pati įvairiausia auditorija. Ši LED ekrano vieta pasirinkta neatsitiktinai. Tai erdvė, pro kurią kasdien pravažiuoja itin didelis srautas automobilių. Čia vyksta ne tik intensyvus miestiečių judėjimas, bet ir nemažas transporto priemonių srautas iš magistralinio kelio A5 bei daugeliui gerai žinomų Kauno rajonų, tokių kaip: Linksmadvaris, Panemunė, Aleksotas ir panašiai.

2go“ atlikti lauko ekranų kontaktų tyrimai atskleidė, kad per savaitę Veiverių ir H. ir O. Minkovskių gatvės sankryža pravažiuoja net 380 tūkstančių transporto priemonių. Atlikto tyrimo metu pastebėta, kad judri sankryža didelių gyventojų srautų sulaukia tiek darbo dienomis, tiek savaitgaliais, todėl transliuojamas reklamas nuolat stebės plati potencialių vartotojų auditorija.

LED ekranas, kokio Kaune dar nebuvo

Patogi lokacija ir didelis prašaleivių dėmesys – ne vieninteliai būsimo LED ekrano privalumai. Ši reklamos transliacijų erdvė pasižymės išskirtine kokybe. Ekrano rezoliucija sieks 961x577 pikselių – tai geriausia lauko ekrano vaizdo kokybė visame Kaune. Na, o kad gyventojai aiškiai ir iš tolo pastebėtų transliuojamas reklamas, nuspręsta statyti didelį, 25 kvadratinių metrų pločio ekraną. Lauko ekranas bus papildomai apšviestas bei prisitaikys prie dienos apšvietimo, todėl bus gerai matomas tiek šviesiuoju, tiek tamsiuoju paros metu. Svarbu ir tai, kad visi įmonės „2go“ ekranai stovi taip, kad būtų gerai matomi vairuotojų, pėsčiųjų ar dviratininkų.

Transliacijos LED ekranuose vykdomos sklandžiai, be pertraukų ir trukdžių. Būtent tai leidžia pasiekti įvairaus amžiaus, pomėgių ir poreikių auditoriją. Produkto ar paslaugos reklama nelieka nepastebėta, visada atranda savo vartotoją. Rinkos tyrimai atskleidė, kad būtent reklaminių vaizdo įrašų transliavimas LED ekranusose leidžia beveik 30 procentų padidinti pardavimus bei įgauti didesnį pirkėjų pasitikėjimą.

Planuojama, kad transliuoti reklamą naujajame LED lauko ekrane Kaune bus galima nuo 2023 metų sausio mėnesio.

DAUGIAU INFORMACIJOS:

LED lauko ekranų tinklas Lietuvoje – „2go“

https://www.2go.lt/

LED lauko ekranai Kaune

https://www.2go.lt/ekranai/kaunas

LED lauko ekranas Kaune „Centras / Senamiestis“

https://www.2go.lt/ekranai/kaunas/ekranas-centras-senamiestis.html

Lauko ekranai

https://www.2go.lt/ekranai

Reklamos lauko ekranuose kainos

https://www.2go.lt/kainos

Reklaminių klipų kūrimas

https://www.2go.lt/reklaminiu-klipu-kurimas

Kontaktai

https://www.2go.lt/kontaktai

Reklama