Kaunietis nuteistas už seksualinį prievartavimą

img_9360
Kaunas
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  BNS

Kauno apylinkės teismo Kauno rūmuose penktadienį paskelbtas nuosprendis, kuriuo kaunietis S. S. pripažintas kaltu dėl seksualinio prievartavimo.

Jam paskirta reali dvejų metų laisvės atėmimo bausmė, pranešė teismas.

Pasak teismo pranešimo, įrodyta, jog 2022 metų vasarą S. S., panaudodamas fizinį ir psichinį smurtą, nukentėjusiąją jėga nusitempė prie upės Kauno mieste.

Vyras nukentėjusiąją spaudė prie žemės, spaudė jos kaklą ir grasino, jog jei nukentėjusioji rėks – bus užmušta. Tokiu būdu, atimant nukentėjusiosios galimybę priešintis, S. S. tenkino savo lytinę aistrą bei sukėlė nukentėjusiajai nežymų sveikatos sutrikdymą.

S. S. savo kaltę dėl jam inkriminuojamo nusikaltimo pripažino visiškai.

Teismo nuosprendyje atkreipiamas dėmesys, jog asmuo anksčiau įsiteisėjusiais teismų procesiniais sprendimais viso buvo teistas 12 kartų, ankstesniais nuosprendžiais jam buvo taikytos laisvės atėmimo bausmės su bausmės vykdymo atidėjimu, vėliau – tik realios laisvės atėmimo bausmės.

„Todėl tikslinga skirti tik bausmes, susijusias su laisvės atėmimu, jog būtų pasiekti įstatyme keliami tikslai, kad bausmė būtų adekvati ir būtų užtikrintas teisingumo principas“, – rašoma teismo pranešime.

Nuosprendis dar gali būti skundžiamas.