Kauniečių automobilio bagažinėje aptiktas galimai vogtas kuras

Kaunas
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Kauno AVPK

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) pareigūnai praėjusią naktį Kaune sulaikė vyrą ir moterį, kurie galimai vykdė kuro vagystę. Negana to, automobilyje, su kuriuo atvykę asmenys vykdė nusikalstamą veiką, pareigūnai rado ir galimai narkotinių-psichotropinių medžiagų.

Kauno apskr. VPK Kauno miesto Dainavos policijos komisariato bei Reagavimo valdybos pareigūnai šiąnakt apie 04.10 val. Kaune, Vakariniame aplinkkelyje, sulaikė vyrą (g. 1968 m.) ir moterį (g. 1997 m.), kurie iš degalinės teritorijoje stovėjusių vilkikų galimai pasisavino svetimą kurą.

Vagyste įtariami kauniečiai atvyko automobiliu „VW Golf“, kuriame pareigūnai, atliekant apžiūrą, rado ne tik penkias pilnas talpas, kuriose buvo 100 litrų kuro, bet ir galimai narkotines-psichotropines medžiagas. Abu sulaikyti asmenys žinomi policijos pareigūnams. 

Kauno apskr. VPK Kauno miesto Dainavos policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d. Už tai gresia bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 1-ojo skyriaus prokurorai.