Kaune sulaikytas statybinių įrankių vagis

Kaunas
Kauno AVPK nuotr.
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Kauno AVPK

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Reagavimo valdybos pareigūnai pastebėjo vėlyvu paros metu einantį vyrą, kuris maišuose nešėsi statybinius įrankius. Pareigūnai išsiaiškino, jog įrankiai priklauso ne jam.

Kaip teigiama Kauno AVPK pranešime spaudai, apie 00.15 val., policijos pareigūnai Breslaujos gatvėje pastebėjo asmenį, kuris kartu su savimi nešėsi du didelius maišus. Pareigūnai nusprendė patikrinti, kas yra vyro nešamuose maišuose. Jose buvo rasta dešimtis įvairių statybinių įrankių, kurių turtinė vertė siekė apie 1620 eurų.


Policijos duomenimis, vyras (gim. 1982 m.) pareigūnams nurodė, kad dirba pagal verslo liudijimą ir įrankiai priklauso jam. Patikrinus informaciją, paaiškėjo, kad vyras niekur nedirba ir verslo liudijimo neturi. Tuomet vyras pakeitė įrankių gavimo versiją ir patikino, kad statybinius įrankius rado.


Anot policijos, pasitelkus kinologus su šunimis, keturkojai pėdsekiai atvedė prie toje pačioje gatvėje esančios įmonės teritorijos, iš kuriuos ir buvo galimai pasisavinti įrankiai. Vyras yra žinomas policijos pareigūnams už panašias nusikalstamas veikas.
Kauno AVPK dėl šio įvykio atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės.