Kaune bus atidaryta pirmoji beisbolo aikštė

softball-372979_1920
Kaunas
Pixabay.com nuotr.
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  BNS

Kaune, Prezidento Valdo Adamkaus sporto centre, atsiras pirmoji beisbolo aikštė mieste.

Kaip penktadienį pranešė Vytauto Didžiojo universitetas (VDU), jis kartu su Kauno apskrities beisbolo klubu „Lituanica“ aikštę oficialiai atidarys sekmadienį.

Ji taps antrąja visus Europos standartus atitinkančia beisbolo aikšte Lietuvoje, o VDU – pirmuoju universitetu Baltijos šalyse, turinčiu beisbolo aikštyną.

Beisbolo aikštė papildys esamą VDU sporto centro krepšinio, salės futbolo, tinklinio ir kitoms sporto šakoms pritaikytą sporto salę. Čia taip pat yra įrengta futbolo stadiono aikštė su bėgimo takais ir šuolio į tolį sektoriais, lauko krepšinio, grunto ir dirbtinės žolės dangos teniso bei smėlio tinklinio aikštės.

„Dirbdami kartu su Lietuvos beisbolo asociacija džiaugiamės galėdami išplėsti sporto šakų pasirinkimą universitete, kuriame sportas ir sporto studijos atradę deramą vietą. Visapusiška ir geriausia sporto infrastruktūra suteikia sąlygas studentams siekti aukščiausių rezultatų ir užimti lyderiaujančiųjų pozicijas Lietuvos ir Europos universitetų sporto šeimoje“, – sako VDU administracijos direktorius Jonas Okunis.

Atidarymo renginyje vyks antrosios Lietuvos beisbolo čempionato finalinės serijos (iki 3 pergalių) rungtynės tarp „Lituanica“ ir praėjusių metų čempionų – BK „Vilniaus“ beisbolininkų.

Lietuvos beisbolo čempionato pusfinalio serijoje „Lituanica“ po atkaklios kovos 2-1 pranoko praėjusių metų vicečempionų Utenos „Titanų“ ekipą, o BK „Vilnius“ 2-0 įveikė Vilniaus beisbolo akademijos komandą. 

„Šiemet komanda jau įgyvendino jai keltą tikslą patekti į Lietuvos beisbolo čempionato finalą ir taip užsitikrinti kelialapį į kitų metų Europos taurės kvalifikacijos etapą. Dabar žaidėjams beliko pasimėgauti finalu ir pabandyti jį užbaigti pergale“, – kalbėjo „Lituanica“ klubo prezidentas Gediminas Sabalius.