Katė sunaikino dalį serverio duomenų

freelance-work-from-home-cat-play-with-laptop-little-kitten-looking-laptop-while-its-female-owner-working-with-him-home
Pasaulis
Kegfire5 nuotr.
Etaplius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Jungtinėse Amerikos Valstijose katė sukėlė Amerikos Veteranų reikalų departamento kompiuterinės sistemos gedimą. Anot „The Register“, katė užšoko ant kompiuterio klaviatūros ir ištrynė dalį informacijos iš serverio.

Incidentas įvyko dar rugsėjį, tačiau apie jį sužinota visai neseniai. Veteranų reikalų departamente Kanzas Sityje, Misūrio valstijoje, serveriai neveikė keturias valandas – žurnalistai apie priežastį sužinojo atsitiktinai, kai ši problema buvo aptarta viename iš nuotolinių pareigūnų susitikimų.

Susitikime dalyvavusio šaltinio teigimu, virtualiame susitikime buvo aptartos departamento IT skyriaus problemos. Visų pirma buvo paminėta rugsėjo nesėkmė, kurios priežastis buvo labai netikėta. Pasirodo, netyčia buvo ištrinta dalis serverio informacijos. Ir tai ne pačių darbuotojų kaltė.

„Kol technikas peržiūrėjo serverių grupės konfigūraciją, jo katė užšoko ant klaviatūros ir ją ištrynė. Ar bent tokia jų istorija, kuria jie grindžia gedimą“, – sakė šaltinis.

Atsakydamas į tiesioginį žurnalistų prašymą, Veteranų reikalų departamentas patvirtino jų serverių gedimo faktą, tačiau atsakyme apie katę nieko nebuvo pasakyta. Tačiau kitos nesėkmės priežastys irgi nebuvo įvardytos. Paklausti apie katės dalyvavimą incidente, pareigūnai plačiau komentuoti atsisakė.

Parengta pagal Unian.net