„Kartu mes stiprūs“ projektas ir jo sėkmės

Šiauliai
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Šiaulių jaunimo organizacijų asociacija „Apskritasis stalas“ vienija 16 jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų Šiauliuose. Organizuojami renginiai, mokymai, susitikimai ir kita. Nuolat vykdomas tobulėjimo procesas.

Atsinaujinus ir tikslingai optimizavus organizaciją ir jos atliekamą veiklą buvo vykdomi susitikimai su organizacijomis narėmis dėl tolimesnio tęstinumo. Susitikimų metu organizacijų narių išreikšta nuomonė: reikalingi ir svarbus mokymai įvairiomis temomis, kaip projektų rengimas ir įgyvendinimas, komunikacijos valdymas, savanorystė ir kita. 

Atsižvelgus į išreikštą organizacijų narių nuomonę parengtas ir Šiaulių miesto savivaldybei pateiktas Šiaulių jaunimo organizacijų asociacijos „Apskritasis stalas“ organizacijas nares stiprinantis ir palaikantis projektas „Kartu mes stiprūs“. 

2022-10-4, 6 ir 7 dienomis „Kartu mes stiprūs“ projekto metu vyko mokymų sesijos su šauniais ir kompetentingais lektoriais iš visos Lietuvos. Mokymų sesijų metu apžvelgtos tematikos:

    • komandos formavimas;
    • projektų rašymas ir administravimas;
    • išorinės ir vidinės komunikacijos valdymas;
    • efektyvus organizacijos valdymas;
    • įtrauktis į savanorystę. 

Šios tematikos pristatytos ir pateiktos tiek teoriškai, tiek praktiškai atliekant užduotis. Organizacijų narių atstovai aktyviai įsitraukė ir dalyvavo mokymų sesijose. 

2022-11-18 d.  Šiaulių atvirajame centre Šiaulių jaunimo organizacijų asociacija „Apskritasis stalas“  baigiamajame „Kartu mes stiprūs“  projekto renginyje apžvelgė patį projektą, vykdytą veiklą, sėkmes ir nesėkmes bei įteikė dovanėles. Renginio metu vyko diskusija, kurioje projekto dalyviai išreiškė nuomones apie vykusias mokymų sesijas ir kitus projekto aspektus. 

Šiaulių jaunimo organizacijų asociacija „Apskritasis stalas“ nuoširdžiai dėkoja projekto dalyviams, Šiaulių miesto savivaldybei, organizacijoms, lektoriams, rėmėjams - AB „Vilniaus pergalė“ ir kitiems, prisidėjusiems prie „Kartu mes stiprūs“ projekto įgyvendinimo ir realizavimo. 

Su nekantrumu lauksime kitose veiklose ir renginiuose!

Reklama