Karjeros festivalyje „Studfestas“ – ir ŠVK komanda

Šiauliai
Urtė Drąsutytė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Spalio 24 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje vyko jau 5-asis jaunimo karjeros festivalis „Studfestas“, kuriame savo patirtimi dalijosi net 16 pranešėjų, renginio draugų erdvėse moksleivių laukė įdomios veiklos ir neformalus bendravimas.

Draugų erdvėse moksleivius pasitiko aukštųjų mokyklų atstovai, studijų konsultantai, darbdaviai, buvo galima susipažinti su įvairių įstaigų stendais.

Prie Šiaulių valstybinės kolegijos stendo moksleivių laukė puikiai nusiteikusi kolegijos atstovų komanda, kuri kvietė išbandyti smegenų bangomis valdomus žaidimus, priminė pirmosios pagalbos žingsnius. Moksleivių laukė ir kitos smagios atrakcijos, pokalbiai apie ateities planus, profesinius pasirinkimus, studijas.

Tarp pranešėjų buvo nemažai Lietuvoje visiems gerai žinomų žmonių, nuomonės formuotojų – aktorius Mantas Stonkus, influencerė Karolina Meschino, atlikėjas Vidas Bareikis, grupė „Radistai“ ir kiti. Bemaž iš visos Lietuvos suvažiavęs jaunimas klausėsi pranešimų, kuriuos skaitė savo sričių profesionalai.

Gausiai renginio auditorijai buvo skirti „X faktoriaus“ dalyvių muzikiniai pasirodymai. Atskira programa buvo pasiūlyta mokinius atlydėjusiems pedagogams. Renginio kulminacija tapo koncertas su grupe „Radistai“.

Organizatoriai skelbia, kad renginyje dalyvavo daugiau nei 6 tūkst. lankytojų.