Kapsulinis kavos aparatas – kaip išsirinkti tinkamiausią modelį

kapsulinis-kavos-aparatas-1
Lietuva
Nuotrauka: Asmyliukava.lt
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Šiandien, kai daugelis kavinių ir restoranų išlepino mūsų skonių receptorius tobulai paruošta kava, norime tokia aukštos kokybės kava mėgautis ir namuose, kasdien. Laimei, kavos industrijos inovacijos mums siūlo puikią galimybę – tai kapsulinis kavos aparatas. Šis straipsnis apžvelgs, kodėl kapsuliniai kavos aparatai tampa vis populiaresni ir kaip galime išsirinkti idealiausią variantą savo namams. Pristatysime ir tris pagrindinius prekės ženklus, kurių kavos aparatai su kapsulėmis gali pasiūlyti išskirtinę kavos kokybę, prilygstančią gurmaniškiems kavos ruošimo metodams.

Kapsulinis kavos aparatas ir jo privalumai

 Kapsuliniai kavos aparatai tobulai įsilieja į šiandieninio gyvenimo ritmą, kuriame kiekvienas ieškome efektyvių ir patogių sprendimų. Štai kuo ypatingi šie modernūs kavos ruošimo įrenginiai:

  • Išskirtinis patogumas. Su kapsuliniu kavos aparatu jums nereikės gaišti laiko malant kavos pupeles arba stengiantis įsivertinti, kiek kavos dėti. Jie naudoja jau paruoštas kavos kapsules, užtikrinančias greitą ir lengvą kavos ruošimą.
  • Pasirinkimo galimybės. Kapsulinis kavos aparatas suteikia didelį skonių pasirinkimą. Turėdami įvairių kavos kapsulių rūšių, galėsite lengvai eksperimentuoti ir tyrinėti kavos pasaulį, atrasdami vis naujus skonius.
  • Minimali priežiūra. Kapsuliniai kavos aparatai yra naudingi tiems, kurie nori išvengti sudėtingų valymo ir nuolatinės priežiūros rutinų, dažnai lydinčių tradicinius kavos aparatus. Daugelis šių sistemų valosi automatiškai.

 Pradėkite savo kelionę į kavos meistriškumo pasaulį, susipažindami su trimis išskirtiniais prekės ženklais, siūlančiais aparatus su kavos kapsulėmis: „Illy“, „Mitaca“ ir „Nespresso“. Kiekvienas iš šių gamintojų ne tik atstovauja aukščiausio lygio kavos technologijai, bet ir įneša savo unikalų stilių į kasdieninę kavos ruošimo patirtį.

 „Illy“ kapsuliniai kavos aparatai

 Tai gerai pasaulyje žinomas italų kavos industrijos prekės ženklas, skaičiuojantis jau daug dešimtmečių rinkoje. Ši kompanija siūlo kavos aparatus, aukštos kokybės kavą ir įvairius kavos ruošimo aksesuarus. Itin dailūs kavos aparatai su kapsulėmis – viena iš stipriųjų gamintojo pusių.

 Kapsuliniai kavos aparatai „IperEspresso“

Dar „IperEspresso“ vadinimi X1 ir X7 kapsuliniai kavos aparatai išsiskiria stilingu, moderniu ir akį traukiančiu dizainu. Jie – puikus pasirinkimas, kai norite ne tik praktiško įrenginio, bet ir išskirtinės interjero detalės. Sukurti garsaus italų architekto ir dizainerio Luca Trazzi, šie aparatai sujungia nostalgišką retro stilistiką ir inovatyvų funkcionalumą.

 Abu modeliai veikia pagal „IperEspresso“ sistemą, kuriai naudojamos specialios kavos kapsulės su iš anksto tinkamai sumalta ir supresuota kava. Šių kapsulių gaminimo būdas yra patentuotas net 5 tarptautiniais patentais. Rezultatas – itin aukštos kokybės, pagal tradicinį itališką receptą paruošta kava. Be to, aptariamuose aparatuose yra įmontuotas ir pieno plakiklis, tad galėsite mėgautis ne tik „espresso“, bet ir tobula kava su pienu. Vienintelis minėtų aparatų trūkumas – jiems galima naudoti tik „IperEspresso“ kavos kapsules.

 Kapsulinis kavos aparatas Y3.3

Šis modelis idealiai tiks, jeigu mėgstate restorano kokybės kavą, tačiau norite kompaktiško sprendimo. Tai kapsulinis kavos aparatas, kuris paruoš puikią itališką kavą namuose vienu mygtuko paspaudimu. Jis turi itin paprastai naudojamą valdymo skydelį ir du laikiklius skirtingų dydžių puodeliams. Nors ir mažas, šis aparatas tikrai gali patraukti akį savo žaismingu dizainu, ypač, jeigu pasirinksite vieną iš spalvingų variantų.

„Mitaca“ kapsuliniai kavos aparatai

 Tai dar vienas itališkas prekės ženklas, kuris specializuojasi kapsulinių kavos aparatų gamyboje. Jie dizainu šiek tiek primena masinėje rinkoje populiarius „Dolce Gusto“ kavos aparatus, tačiau, tuo pat metu, yra išties galingi ir gali pasiūlyti išskirtinę kavos kokybę. Šiuose aparatuose naudojama aukštos kokybės technologija, kuri leidžia kontroliuoti kavos gaminimo procesą itin tiksliai, pavyzdžiui, atsižvelgiant į temperatūrą ir kavos užpylimo vandeniu trukmę.

 Kapsulinis kavos aparatas „Mitaca“ m1 v2.0

 

Šis modelis yra puikus pasirinkimas nedidelėms virtuvėms. Jis išsiskiria kompaktiškumu ir elegantišku dizainu, todėl idealiai žiūrėsis kiekvieno stiliaus interjere. Kaip ir kiti „Mitaca“ kavos aparatai su kapsulėmis – pagamintas Italijoje.

 Su naudojama MPS kapsulių sistema galėsite mėgautis kokybiška „espresso“ arba juoda kava kasdien vos vienu mygtuko paspaudimu. Šis prietaisas be patogaus valdymo skydelio turi automatinį budėjimo režimą, įsijungiantį po 15 minučių, dvejus skirtingų dydžių puodelių laikiklius, 10-ies kapsulių talpyklą.

 „Nespresso“ kapsuliniai kavos aparatai

 Tai beveik kiekvienuose namuose žinomas prekės ženklas, priklausantis „Nestlé Group“ kompanijai. Pasaulinę šlovę jam padėjo užsitarnauti ypatingas dėmesys kavos ruošimo menui, prietaisų dizainui ir tvarumo iniciatyvoms.

 Kapsulinis kavos aparatas „Nespresso Essenza Mini“

 

 

Tai puikus pavyzdys, kodėl „Nespresso“ nusipelno pasaulinio populiarumo. Šis modelis išsiskiria itin kompaktišku dizainu, tačiau nenusileidžia didesniems prietaisams savo galingumu ir paruošiamos kavos kokybe. Verta atkreipti dėmesį ir į minimalistinį, modernų prietaiso dizainą, kuris yra sukurtas taip, kad derėtų kiekvienuose namuose. 

Ar dabar įsitikinote, kad kapsulinis kavos aparatas gali padėti jums mėgautis nepriekaištingai ir greitai paruošta kava namuose? Visi šiame straipsnyje paminėti prekės ženklai – jau patikrinti viso pasaulio kavos gurmanų. Tad jums belieka išsirinkti savo erdvei tinkamiausią dizainą ir pradėti kelionę į aromatingą kavos pasaulį. Pirmas žingsnis – užsukti į interneto parduotuvę Asmyliukava.lt, kur tikrai atrasite naują savo kavos ruošimo draugą.

 

Reklama