Kandidatų į Prienų rajono merus debatai: ar politikai sutiktų, kad Prienuose vyktų LGBT eitynės?

Prienai
Etaplius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Pirmadienio vakarą Prienų kultūros ir laisvalaikio centre vyko kandidatų į Prienų rajono savivaldybės mero postą debatai, organizuojami jaunimo politikos stebėsenos tinklo „Žinau, ką renku“.

Renginyje dalyvavo 5 iš 9 į šį postą pretenduojančių politikų: Egidijus Visockas (Lietuvos regionų partija), Loreta Jakinevičienė (Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“, Laimutė Jančiukienė (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga), Jovydas Juocevičius (Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai) ir Alvydas Vaicekauskas (Lietuvos socialdemokratų partija). 

Virginijus Bendoraitis (Tautos ir teisingumo sąjunga (centristai, tautininkai),  Paulius Minajevas (Liberalų sąjūdis), Dovilė Ručytė (Krikščionių sąjunga) ir Gintautas Sodaitis (Darbo partija) debatuose nedalyvavo.

Diskusiją moderavo žurnalistė Augustė Lyberytė. 

Pirmiausiai kiekvienas kandidatas gavo užduotį trumpai prisistatyti. 

Tuomet politikai turėjo pademonstruoti Savivaldos įstatymo žinias, atsakyti į klausimus apie aktualiausias rajono problemas.

Auditorija domėjosi, kodėl kaimynystėje esančioms Prienų ir Birštono savivaldybėms nesiseka bendradarbiauti.

Intrigos įnešė diskusijos moderatorės užduoti vertybiniai klausimai. Pavyzdžiui, ar kandidatai į merus sutiktų, kad Prienuose vyktų LGBT eitynės? Ką į šiuos ir kitus klausimus atsakė politikai? 

Visą diskusiją žiūrėkite vaizdo įraše: