Kandidatų į merus debatai Vilniaus rajono savivaldybėje: ką ketina nuveikti, jei bus išrinkti?

Vilnius
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Artėjant merų ir savivaldybių rinkimams, šalyje prasidėjo kandidatų debatai. Antradienio vakarą bandantys užimti Vilniaus rajono savivaldybės mero kėdę dalinosi, kokias problemas mato savivaldybėje ir kaip ketina jas išspręsti tapę vadovais.

Debatuose dalyvavo Robert Duchnevič (Lietuvos socialdemokratų partija), Gediminas Kazėnas (Centro dešinės koalicija), Žydrūnas Plytnikas (Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“), Jūratė Rusteikė (Lietuvos regionų partija), Eglė Stasiškienė (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų partija), Waldemar Urban (Lietuvos lenkų rinkimų akcija - Krikščioniškų šeimų sąjunga).
 
Kandidatai į Vilniaus rajono savivaldybės vadovo kėdę pristatė ketverių metų viziją Vilniaus rajonui. Ne vienas akcentavo gyventojams sugrąžinimą į Vilniaus rajoną, švietimo kokybės gerinimą, šildymo paslaugų kainų sumažinimą.
 
Aptarta, kaip kiekvienas dėliotųsi prioritetus tvarkyti infrastruktūrą ir gerinant kelių kokybę rajone.
 
Siekiantys užimti mero kėdę atsakė į klausimą, kaip Vilniaus rajono politiniame gyvenime dalyvavo prieš metus. Ne visi dalyvauja politikoje tiesiogiai, bet tikina prisidedantys prie problemų sprendimo, pavyzdžiui, E. Stasiškienė pasidžiaugė pasisekusiu parašų surinkimu gatvei asfaltuoti.
 
Kaip kandidatai ketina prisidėti prie Vilniaus rajono švietimo plėtros? Kaip priviliotų gyvenamąją vietą deklaruoti rajone? Kokius darbus nuveiks, jei bus išrinkti meru?
 
Visą diskusiją galite žiūrėti vaizdo įraše: