Kandidatų į Druskininkų savivaldybės merus debatai: kokias druskininkiečių problemas žada išspręsti politikai?

Druskininkai
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius

Antradienio vakarą Druskininkų Jaunimo užimtumo centre vyko kandidatų į Druskininkų savivaldybės mero postą debatai, organizuojami jaunimo politikos stebėsenos tinklo „Žinau, ką renku“.

Renginyje dalyvavo 4 iš 5 kandidatų: Povilas Jagelavičius (Lietuvos socialdemokratų partija), Ričardas Malinauskas (politinis komitetas „Už Druskininkus“), Donatas Mizaras (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) ir Gerardas Sokolovas (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai).

Alina Klimovič (Lietuvos regionų partija) pranešė, kad debatuose dalyvauti negalės.

Diskusiją moderavo LRT Tyrimų skyriaus žurnalistė Jurga Tvaskienė. 

Pirmiausiai debatų dalyviams turėjo trumpai pristatyti save ir savo komandą. Vėliau kiekvienam buvo pateikti klausimai apie savivaldybę ir savo veiklą.

Taip pat kandidatai turėjo atsakyti į aktualius bendruosius klausimus, tokius kaip Rusijos piliečių patekimas į ES šalis, taip pat ir į Lietuvą bei pasirengimas ekstremalioms situacijoms Druskininkų savivaldybėje.

Vėliau klausimus kandidatams galėjo užduoti susirinkę bei nuotoliniu būdu debatus stebintys gyventojai. Druskininkiečiai reiškė pasipiktinimą dėl praktiškai neegzistuojančio kelio Leipalingis-Veisiejai. Kai kurie kandidatai sulaukė ir gana asmeniškų klausimų. Kaip politikai žada spręsti problemas ir ką atsakė į nepatogius žmonių užduotus klausimus? 

Visą diskusija galite žiūrėti vaizdo įraše: