Kalėjimų tarnyba: Alytuje į pasimatymus su nuteistaisiais moterys nešė narkotikų

Alytus
Fotobankas / BNS nuotr.
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Alytaus kalėjime buvo pradėti du ikiteisminiai tyrimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti, kai atvykę aplankyti įkalintų artimųjų moterys bandė įnešti ir psichoaktyvių medžiagų, praneša Lietuvos kalėjimų tarnyba.

Vienu atveju pareigūnai užkardė draudžiamų daiktų ir galimai narkotinių medžiagų patekimą, kai atliko į pasimatymą su giminaičiu atvykusios nuteistosios kratą ir jos metu paėmė, kaip įtariama, narkotines medžiagas bei draudžiamų mobiliojo ryšio priemonių priedus. Atlikę daugiau kratų – įtariamosios automobilyje ir gyvenamosiose vietose – pareigūnai aptiko dar didesnius kiekius įvairių galimai narkotinių ar psichotropinių medžiagų, taip pat svarstykles skirtas minėtoms medžiagoms sverti ir kanapėms smulkinti skirtą smulkintuvą, skelbiama tarnybos pranešime.
 
Kitas ikiteisminis tyrimas pradėtas, kuomet pareigūnai, tikrindami kriminalinės žvalgybos informaciją, užkardė galimų narkotinių medžiagų patekimą į Alytaus kalėjimą. Prevencinio pokalbio metu į trumpalaikį pasimatymą atvykusi nuteistojo žmona prisipažino kūno ertmėse slepianti paketą su rusvos spalvos biria medžiaga.
ELTA (ELTA)