Kalėdinių eglučių alėjoje sužibs gyventojų kurtos alternatyvios eglutės

pexels-tim-mossholder-383646
Akmenė
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Akmenės rajono savivaldybės inf.

Jau keleri metai unikaliame Eglučių miško projekte dalyvauja vis daugiau bendruomenių, todėl Akmenės rajono savivaldybė sulaukia ir gyventojų, ir svečių susidomėjimo. Šiemet Eglučių alėjos tema – „Auksinio drakono metus pasitinkant“.

Kaip teigia savivaldybė, šiemet siūloma šiek tiek kitokia idėja – sukurti alternatyvias eglutes. Skatinama į kalėdinę eglutę pažvelgti kitaip: paįvairinti tradicines eglutes, pakeiskime žaliaskarę kažkuo kitu – svarbu, kad kūrybos darinys savo forma būtų panašus į kalėdinę eglutę (papuoštas, žvilgėtų, spindėtų ir t.t.)! 

Reikia tik vieno dalyko – Jūsų kolektyvui (bendruomenei, bendrijai, organizacijai, įstaigai, šeimai, iniciatyvinei grupei) panorėti, ir lapkričio 30 d. visi kartu, vienu metu įkurdintume SAVO ALTERNATYVIĄ KALĖDINĘ EGLUTĘ.

Svarbu:

  • Užsiregistruoti iki lapkričio 1 d. el.p. audrone.prismontiene@akmene.lt pranešant, kad Jūsų kolektyvas pageidauja puošti SAVO ALTERNATYVIĄ KALĖDINĘ EGLUTĘ. Eglučių alėjoje vietos bus sužymėtos skaičiais, atėję puošti eglučių išsitrauksime burtus, kuri vieta Jūsų!
  • Galvodami, kaip sukurti alternatyvią eglutę, atkreipkite dėmesį, kad naudojamos medžiagos turėtų būti pritaikytos lauko sąlygoms, juk Eglučių alėja mus džiugins iki Trijų karalių šventės jau 2024 m. (kuomet jas ir nusipuošime)!
  • Kurkite eglutes, kurių aukštis apie 2 m. Eglučių pastatymo vietose bus įrengtas elektros tiekimas. Statant eglutes kartu dirbs ir elektrikai (baigiant darbą jie kartu su Jumis eglutes papuoš organizatorių girliandomis). Baigus darbą ant eglučių bus pakabintos elektrinės girliandos.
  • Ir nepamirškite nuo taršos kenčiančios gamtos, atliekų gausoje skęstančios aplinkos: pasitelkite fantaziją, prisiminkite gamtines, savaime suyrančias žaliavas, perdirbamas medžiagas...

Mūsų tikslas – perduoti miesto gyventojams ir svečiams savo geriausius linkėjimus ir sveikinimus artėjančių švenčių proga.

Kalėdoms ruoštis kartu daug smagiau!

O taip pat, prieš didžiąsias metų šventes bus paskelbti gražiausios eglutės konkurso nugalėtojai, kurie bus apdovanoti smagiais prizais.