Kalbos apie V. Putino asmeninį gyvenimą nesiliauja – meilužei įsakė pasidaryti abortą

Kalbos apie V. Putino asmeninį gyvenimą nesiliauja – meilužei įsakė pasidaryti abortą
Pasaulis
Flickr.com nuotr.
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  dailystar.co.uk

Slaptas šaltinis, kurį cituoja kanalas „General SVR Telegram“ nurodė, kad Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas tariamai pareikalavo, jog jo mergina, buvusi olimpinė gimnastė Alina Kabaeva pasidarytų abortą.

„Nelauktas“ ir „nepageidaujamas“ nėštumas

Pirmą kartą gandai, kad Kabaeva vėl pastojo nuo V. Putino pasklido dar gegužę. Manoma, kad ji jau turi kelis vaikus su Rusijos lyderiu. Užsienio žiniasklaidoje pranešama, kad Putino sužiaurėjimas galėjo pabloginti jų santykius.  

Trečiadienį, rugsėjo 15 d., Telegram kanalas „General SVR“ pranešė:

„Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas Kabaevos nėštumą laiko nelauktu, o kito, neplanuoto vaiko gimimą – nepageidautinu. Dėl to pablogėjo Putino ir Kabajevos santykiai.

Rugpjūčio pabaigoje prezidentas primygtinai reikalavo, kad Alina pasidarytų abortą, nepaisant to, kad nėštumas tęsėsi daugiau nei 20 savaičių ir nebuvo jokių medicininių indikacijų abortui. Po aborto kilo komplikacijų, todėl A. Kabaeva kurį laiką negalėjo pasirodyti viešumoje.“

Žinoma, kad praėjusį savaitgalį A. Kabaeva atmetė savo mentorės Irinos Viner prašymą dalyvauti iškilmėse Maskvoje, spėjama, kad ji vis dar vengia viešų pasirodymų.  

„General SVR“ yra anoniminis „Telegram“ kanalas. Įtariama, kad jam vadovauja buvęs Rusijos užsienio žvalgybos tarnybos generolas leitenantas, slapyvardžiu Viktoras Michailovičius.

Šiame „Telegram“ kanale teigiama, kad pranešimus rašo aktyvūs į pensiją išėję skirtingų šalių žvalgybų ir slaptųjų tarnybų nariai. Šis kanalas dažnai dalinasi Kremliaus paskalomis, tačiau visą informaciją, susijusią su Rusija, yra itin sunku patikrinti.

Asmeninį gyvenimą slepia po devyniais užraktais

Putinas niekada nepatvirtino savo santykių su Kabaeva, tačiau tai neįtikina net žmonių Rusijoje.

Be Kabaevos vaikų, apie kuriuos pasaulis kalba gandų lygyje, Rusijos prezidentas turi du oficialiai pripažintus vaikus su pirmąja žmona Liudmila Putina ir vieną nepripažintą meilės vaisių su multimilijonierė Svetlana Krivonogikh, kuri dabar yra didelio Rusijos banko dalinė savininkė.