Kaišiadorių rajono savivaldybėje  baigiama ženklinti priedangas

Kaišiadorys
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Rudenį visoje Lietuvoje, taip pat ir Kaišiadorių rajono savivaldybėje specialiuoju ženklu pradėtos žymėti priedangos. Šiuose pastatuose gyventojai galės trumpam pasislėpti, iškilus pavojui gyvybei ar sveikatai.

Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2022 m. rugpjūčio 1 d. įsakymu Nr. V1E-1190 „Dėl Kaišiadorių rajono savivaldybės priedangų sąrašo patvirtinimo“ buvo patvirtintos 65 priedangos. Kaišiadorių r., Prienų r., Druskininkų, Širvintų r., Zarasų r. savivaldybės puikiai padirbėjo parinkdamos ir žymėdamos priedangas ir toliau aktyviai tęsią šį darbą. Kaišiadorių rajone  jau  yra pažymėtos 63 priedangos.  

Priedangas rekomenduojama parinkti gyvenamųjų daugiabučių, visuomeninės, laisvalaikio, pramogų ir kt. paskirties statinių ar atskirai įrengtose požeminėse automobilių stovėjimo aikštelėse, garažuose, rūsiuose; technologiniuose, transporto ir pėsčiųjų tuneliuose; įmonių, sporto įstaigų sanitarinėse buitinėse patalpose (rūbinėje, duše, prausykloje, rūsyje ir pan.); nedegių medžiagų sandėliuose ir kt. Taip pat kviečiame ir gyventojus prisidėti prie civilinės saugos sistemos stiprinimo ir susitvarkyti daugiabučių namų rūsių patalpas, kurios yra priedanga pavojaus atveju.