Kaišiadorių rajone eismą sunkina rūkas ir šarma, Anykščių rajone – plikledis

curvy-road-covered-dirt-snow-surrounded-by-trees-sunlight
Kaišiadorys
freepik.com nuotr.
Etaplius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Lietuvos automobilių kelių direkcija informuoja, kad trečiadienio rytą sudėtingesnės eismo sąlygos yra Kaišiadorių rajone, kur eismo sąlygas sunkina šarma ir rūkas, matomumas vietomis sumažėjęs iki 50 m.

Anykščių rajone eismo sąlygas sunkina plikledis. Keliuose dirba kelių priežiūros mechanizmai, tačiau vairuotojų prašoma atsižvelgti į kelio dangos būklę ir rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį bei laikytis didesnio nei įprasta saugaus atstumo.
 
Skuodo, Prienų rajonuose magistralinių kelių dangos drėgnos arba šlapios, vietomis yra provėžotų kelių ruožų rajoninės reikšmės keliuose.
 
Mažesnio intensyvumo pagrindinių kelių dangos drėgnos, šlapios ir tik vietomis padengtos pažliugusiu sniegu ar prispausto sniego sluoksniu, kuris vietomis siekia iki 10 cm., susidariusios provėžos. Šalyje be kritulių.
 
Žemiausia oro temperatūra nuo 5 iki 10 laipsnių šalčio, šiauriniuose rajonuose – iki 3 laipsnių šalčio.
 
Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis dieną be žymesnio sniego. Rytą vietomis rūkas, šerkšnas. Dieną vakarinėje šalies dalyje vėjas kai kur 10–12 m/s. Žemiausia oro temperatūra nuo 2–7 laipsniai šalčio.