Kaišiadorių dviračių lenktynes laimėjo Mantas Balčiūnas

Kaišiadorys

Etaplius.LTŠaltinis: Kaišiadorų rajono savivaldybė

273506

Liepos 16 d. įvyko 11-tos Kaišiadorių dviračių lenktynės 99 km, 66 km ir 33 km distancijose. Viso kvalifikuoti 136 dviratininkai. Didelis karštis dar labiau įkaitino sportines aistras ir visose distancijoje vyko atkaklios varžybos.

99 km lenktynes laimėjo Mantas Balčiūnas (Kaunas Cycling Team) per 2:31:34,75. Jis važiavo 2 paskutinius ratus pabėgęs nuo pagrindinės grupės ir finišavo su +1:14 min persvara prieš antros vietos laimėtoją Luką Talačką (Top Team Cycling), abu V-Elite kategorijoje. Trečias bendroje įskaitoje Tomas Micė (Bioracer – Velonova Cycling Team). Jam atiteko ir 1 vieta V-Masters kategorijoje. Antras V-Masters grupėje Martynas Jočys (Nikeliuotas Špykis), trečioje vietoje Arminas Balanaitis (Komandos dvasia – UltraBike).

V-Elite kategorijoje trečias Artūras Kazakevičius (Realbean.eu). Visi finišavo su pagrindine grupe.

U-23 kategorijoje su pagrindine grupe pirmas finišavo Gustas Raugala (Kaunas Cycling Team). Antras Vytautas Vilūnas (Bernatonio dviračų akademija), trečias Ignas Kertenis (SM Gaja).

Kaišiadorių 66 km lenktynes laimėjo Simas Kondrotas (Velo Ghost Veloma) per 1:40:50,21 solo aplenkęs pagrindinę grupę ant 27 sek. Antras Mantas Kyguolis (Nikeliuotas špykis), trečias Žilvinas Liaugodas iš Klaipėdos. Abu finišavo su pagrindine grupe. Moterų tarpe 66 km greičiausia buvo Saulė Pribušauskaitė (Danske Bank Cycling Club) iš Vilniaus. Antra Neimantė Laužikaitė (PSC), treča Miglė Rekštytė (Laikyk Kardaną).

66 km komandinėje įskaitoje nugalėjo Velo Ghost Veloma komanda iš Klaipėdos. Antri Nikeliuotas Špykis iš Alytaus. Trečioje vietoje Dviratai-Daistatus klubas iš Kauno.

Kaišiadorių lenktynių 33 km distancijoje laimėjo jaunasis dviratininkas Arnas Ruškys (Gargždų sporto centras), lenktyniavęs VC17 kategorijoje. Nugalėtojo laikas 0:51:35,06 val. Antras Arūnas Lipnevičius (VeloRatai). Trečioje vietoje Vaidas Telšinskas (Aktyvus vaikų ir suaugusių laisvalaikis, Plateliai). Visi nugalėtojai finišavo su pagrindine grupe.

Tarp moterų greičiausia Vilma Arminienė (Dviratai-Daistatus). Antra Justina Regelskytė, trečia Ilma Lipnevičienė (VeloRatai). Lenktynių laimėtojai ir prizininkai apdovanoti Kaišiadorių savivaldybės taurėmis, medaliais ir rėmėjų Maistas Sportui, Dvirtex, Fusion World prizais.

Kaišiadorių dviračių lenktynes organizavo VšĮ Dviratai su partneriais Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centru (KTVIC). Lenktynių globėjas Kaišiadorių rajono savivaldybė. Pagrindinis rėmėjas restoranas „Bačkonys“.