Kaip žinoti, kad automobilių servisas tikrai patikimas?

Lietuva
Etaplius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Lietuvoje yra daugybė automobilių servisų - oficialių, nepriklausomų ir labai specializuotų. Taigi, kaip tarp šios įvairovės galimybių rasti kažką vertingo - servisą su aukštos kvalifikacijos specialistais ir priimtinos kokybės paslaugomis?

Šiame straipsnyje aptarsime, į ką reikėtų atkreipti ypatingą dėmesį, norint sužinoti, kad yra geras automobilių servisas.

Visi automobilių vairuotojai nori rasti patikimą automobilių servisą, kuriame klientai nebūtų apgaudinėjami, kuriame meistrai galėtų išspręsti bet kokią, net pačią sudėtingiausią automobilio problemą. Be to, gerai, jei visi darbai atliekami per trumpą laiką.

1. Kaip rasti gerą autoservisą?

Prieš atiduodant automobilį remontuoti ar aptarnauti, verta atlikti šiek tiek namų darbų. Pirmiausia atlikite paiešką internete ir sudarykite netoli jūsų esančių ir populiariausių autoservisų sąrašą. Tada paklauskite vietinių grupių, draugų ir šeimos narių rekomendacijų ir ieškokite atsiliepimų internete.

2. Gaukite pasiūlymą ir iš anksto patikrinkite kainas

Dar prieš mechanikui apžiūrint jūsų automobilį, galite sužinoti, kiek gali kainuoti aptarnavimas ar remontas.

Jei nesate tikri, kokio remonto reikia jūsų automobiliui, galite aplankyti keletą autoservisų ir pasiteirauti apie jų valandinius įkainius, tačiau nepamirškite, kad ne visi autoservisai darbus atliks per vienodą laiką. Beveik visada pastebėsite, kad vietinių nepriklausomų autoservisų darbo įkainiai yra gerokai mažesni nei franšizės pagrindu veikiančių "pagrindinių" atstovų.

3. Sužinokite, kokie darbai bus atliekami jūsų automobiliui

Prieš automobilių serviso darbuotojui pradedant aptarnavimo ar remonto darbus, paprašykite raštiško pasiūlymo ir įsitikinkite, kad į jį įtrauktos dalys, darbas ir PVM. Patikrinkite, ar autoservise bus naudojamos patvirtintos arba lygiavertės dalys, kad neprarastumėte likusios automobilio garantijos.

Atsiimdami automobilį paprašykite aiškiai pažymėto kvito arba sąskaitos faktūros, kurioje būtų nurodyti atlikti darbai ir panaudotos dalys, ir gaukite antspaudą serviso knygelėje. Tai bus naudinga norint parduoti automobilį.

Taip pat apsvarstykite galimybę paprašyti mechaniko parodyti atliktą darbą - jei jis darbą atliko tinkamai, paprastai jis su malonumu jums jį parodys, be to, tai naudinga proga sužinoti apie bet kokias problemas, kurias ateityje gali prireikti dar kartą tvarkyti. Jei nesijaučiate pasitikintys savimi, pasistenkite su savimi pasiimti mechaniką išmanantį žmogų.

 

Reklama