Kaip teisingai išsirinkti įtempiamų lubų įmonę?

Kaip teisingai išsirinkti įtempiamų lubų įmonę?
Vilnius
Reporteris Skaistė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Nusprendėte daryti įtempiamas lubas ir nežinote kaip pasirinkti įmonę? Dažniausiai paieškos prasideda nuo rekomendacijų ir Google. Įvedus į Google paieškos sistemą „įtempiamos lubos“ pamatysite labai daug įmonių ir privačių asmenų siūlančių savo paslaugas. Tai kaip gi išsirinkti tikrai gerą ir patikimą įmonę?

 

Norint jog lubos liktų nepriekaištingos būklės ir džiugintų Jus daug metų, būtinos aukštos kokybės medžiagos bei kokybiškas montavimas. Gerbianti save bei savo klientus įmonė, kuriai rūpi klientų gerovė dirbs tik su patikimais ir laiku patikrintais medžiagų tiekėjais. Tokiu būdu galės užtikrinti gerą kokybę, garantiją atliktiems darbams ir nepakenks savo reputacijai. Rinkoje tikrai nemažai įmonių ir ypač privačiai dirbančių asmenų kurie siūlo pigias ir nekokybiškas medžiagas, o po montavimo tiesiog dingsta.

Į ką atsižvelgti renkantis įtempiamų lubų įmonę?

Visi nori sutaupyti, ypač kai kalbame apie būsto remontą. Susiremontuoti būstą tikrai kainuoja ne pigiai, tačiau tikra nerekomenduojame rinktis įmonės siūlančias žemiausias kainas rinkoje. Kokybiškos medžiagos ir profesionalūs darbuotojai tiesiog negali kainuoti labai pigiai. Neapsigaukite ir nesitikėkite kokybiškų lubų už itin mažą kainą, o ypač jeigu renkatės nestandartinius sprendimus. Klientas turi teisę žinoti iš ko susidaro sąmata, tad drąsiai galite paprašyti rangovo detalizuoti kainos pasiūlymą. Svarbu rinktis įmones, siūlančias bent vidutines arba jeigu leidžia biudžetas, aukštesnes nei vidutines kainas.

Juridinis statusas

Norite, kad įtempiamos lubos būtų kokybiškos su galiojančia garantija? Tuomet rekomenduojame rinktis įmonę, o ne privatų asmenį. Įmonė sudarys sutartį kur bus nurodytas atliekamų darbų terminas, garantinio aptarnavimo laikotarpis ir daug kitų svarbių aspektų. Visgi jeigu asmuo vykdo individualią veiklą, turi tam tikrus dokumentus ir suteikia savo darbams bei medžiagoms garantiją, tikrai galima apsvarstyti ir tokį variantą. Jeigu privačiai dirbantis asmuo neturi jokių dokumentų, siūlo labai mažą kainą – net nesvarstykite apie tokį variantą, nes labai tikėtina, kad atsiradus brokui, rangovas paprasčiausiai negalės arba atsisakys atlikti garantinį aptarnavimą.

Prieš pasirenkant įtempiamų lubų rangovus, labai svarbu išnagrinėti atsiliepimus įvairiuose interneto portaluose. Ilgai dirbanti įmonė tikėtina, kad turės jų nemažai. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad jie nebūtų vien teigiami, nes tai sukelia įtarimų. Neigiami atsiliepimai tikrai gali pasitaikyti, kiekvienas turi teisę į klaidas, tad neišsigąskite. Svarbiausia žiūrėti kaip įmonė į juos reaguoja ir kaip sprendžia iškilusias problemas su klientais.

Ypatingai dažnai prašomi dokumentai, įrodantys tiekiamų medžiagų kokybę - tai sertifikatas ir eksploatacinių savybių deklaracija. Paprašius šių ar kitų dokumentų, įmonė turi sutikti juos pateikti. Kokiu būdu dokumentai Jums bus pateikti, tai turėtų būti susitarimo reikalas tarp įmonės ir kliento. Nenustebkite jeigu įmonė atrodys patikima, bet atsisakys atsiųsti sertifikatą elektroniniu paštu. Dažnas atvejis, kai konkurentai apsimetinėjo potencialiais klientais prašydami atsiųsti sertifikatus, kuriuos vėliau naudojo savo tikslams. Su geranoriška įmone tikrai rasite būdų kaip pamatyti Jums reikiamus dokumentus, pavyzdžiui, atvykus į ofisą arba montavimo metu.

 

Atliktų darbų galerija

Jeigu rangovas rinkoje dirba ne pirmus metus, tikrai yra sukaupęs ne vieną atliktų darbų galeriją. Tai gali būti paprastos nuotraukos darytos darbuotojų telefonais arba profesionalios nuotraukos. Tačiau, pasitaiko atvėjų, kai klientai nesutinka, jog jų patalpos būtų fotografuojamas o tuo labiau, kad tos nuotraukos būtų viešinamos.

Kaip jau minėjome aukščiau, įtempiamos lubos turi būti kokybiškos, kad tarnautų ilgai. Prieš užsakant paslaugas, būtinai pasiteiraukite dėl pačios garntijos ir jos sąlygų. Kiek galioja garantija plėvelei, kiek atliktiems darbams? Kas įeina į atliktų darbų sąvoką? Jeigu iš tos pačios įmonės įsigijote šviestuvus arba kitokius apšvietimo sprendimus (LED juostos, TRACK sistema), būtinai patikslinkite koks garantinis laikotarpis šiems gaminiams. Atkreipkite dėmesį, kad jeigu Jūs užpila kaimynai, tai nėra garantinis atvejis. Rangovas gali pasiūlytii atvažiuoti, nuleisti vandenį ir sutvarkyti lubas už papildomą mokestį. Šiuo atveju pagelbėtų būsto draudimas.

Aptarėme pagrindinius aspektus į ką atkreipti dėmesį besirenkant įtempiamų lubų rangovus tarp didžiulės pasiūlos. Rinkoje tikrai sudėtinga rasti patikimus tiekėjus, kurie patenkintų visus lūkesčius. Viena iš patikimiausių įmonių – UAB „Brilliance ceiling“. Tai didžiausias įtempiamų lubų tinklas Lietuvoje, turintys tik aukščiausio lygio atstovus visuose Lietuvos didmiesčiuose. Ypač didelis dėmesys skiriamas medžiagų bei klientų aptarnavimo kokybei. Visos naudojamos medžiagos turi sertifikatus bei patikrintos laiku. Nuolatinis tobulėjimas įtempiamų lubų srityje ir naujoviški sprendimai – visa tai siūlo Briliance ceiling.

Tikimės, kad šis straipsnis Jums buvo naudingas ir padės apsispręsti su pasirinkimu.

 

 

Remiamas turinys