Kaip išsirinkti sau tinkamiausią gelį nagams?

Kaip išsirinkti sau tinkamiausią gelį nagams?
Vilnius
Freepik.com nuotr.
Reporteris Skaistė Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Gelinis nagų lakavimas jau tapo daugelio moterų pasirinkimu manikiūro ar pedikiūro salonuose. Kiekvienais metais rinkoje pasirodo vis daugiau gelinio lakavimo būdų, naujų lakavimo tendencijų, taigi ir priemonių, skirtų geliniam lakavimui.

Gelis nagams yra viena iš svarbiausių gelinio lakavimo priemonių – geliai gali būti naudojami kaip pagrindas, modeliavimo priemonė arba viršutinis sluoksnis. Jie naudojami nago plokštės prailginimui bei nago plokštės sutvirtinimui.

Vis tik pasirinkimų gausa kartais apsunkina sprendimų priėmimą. Kuo reikėtų vadovautis, norint išsirinkti gelį nagams?

Apie nagų gelį

Visų pirma, gelis nagams yra būtina priemonė siekiant gelinio manikiūro arba pedikiūro. Gelinis lakas yra padengiamas kaip pirmasis sluoksnis prieš nagų lakavimą spalviniu laku, o taip pat ir kaip paskutinis po nagų nulakavimo spalva.

Į ką atkreipti dėmesį?

Kartais geliai nagams būna skirti tik pirminiam lakavimo sluoksniui, o kiti – tik viršutiniam, tačiau rinkoje galima rasti ir gelių nagams, atliekančių abi šias funkcijas. Tikėtina, jog šis pasirinkimas yra tinkamesnis atvejais, kai gelinis manikiūras namuose daromas tik sau arba retais atvejais (tokiu būdu daugiafunkcis gelis yra daug ekonomiškesnis pasirinkimas).

Taip pat vertėtų išsirinkti, kokio atspalvio gelio nagams norėtumėte. Kadangi gelis nagams yra skirtas jų sutvirtinimui ir spalvos užtvirtinimui, apie spalvų gamą nekalbėsime. Dažniausiai geliai nagams būna pilnai maskuojantys (matiniai), pusiau maskuojantys, pusiau permatomi arba permatomi. Taip pat būna gelių nagams baltos arba skaidrios spalvos.

Apgalvokite, kokio rezultato norėtumėte (matiniai geliai nuslopina nagų lako spalvą, skaidrūs ją tik paryškina, permatomi – susilieja su spalva; be to, maskuojantys geliai slepia nago nelygumus, pažeidimus ar kitus efektus).

Siekiant, kad gelinis lakavimas turėtų kuo mažesnį neigiamą poveikį nago plokštelei, labai svarbu rinktis aukštos kokybės priemones. Rinkitės gelius nagams, pagamintus iš aukščiausios kokybės ingredientų ir pirkite tik iš patikimų gamintojų. Aukštos kokybės geliai ne tik gražiau padengia nago plokštelę, tačiau yra ilgaamžiškesni, lengviau naudojami ir sveikesni jūsų nagams.

 

Remiamas turinys