Kaip įsigyti kokybiškus baldus?

Kaip įsigyti kokybiškus baldus?
Lietuva
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Dažnai rinkdamiesi jau pagamintus baldus potencialūs pirkėjai susiduria su nesąžiningais pardavėjais ir gamintojais. Tokiais atvejais visada yra rizika įsigyti nekokybiškus, netinkamai apgalvotų dizainų baldus, kurių naudojimas kasdieniame gyvenime sukels tik diskomfortą.

Prieš apsipirkdami:

  • pagalvokite apie naujo baldo funkcijas – kam jis bus reikalingas;

  • įvertinkite patalpos, kurioje jis stovės, matmenis – išmatuokite baldui skirtą erdvę;

  • jei baldo pasirinkimas bus bendras šeimos sprendimas, geriau susitarti dėl smulkmenų iš anksto: spalvų gama, vieta, matmenys.

Į ką atkreipti dėmesį perkant baldus: profesionalų patarimai

  • Pirmoji taisyklė: kruopščiai apgalvokite interjerą

Nereikėtų baldų pirkti "atsitiktinai", vien todėl, kad patiko jų išvaizda. Bet koks gaminys, be estetinio malonumo, turi turėti ir praktinį naudojimo aspektą. Taigi, pavyzdžiui, jei turite daug gražių indų, kolekcionuojamų daiktų ir kitokio negabaritinio dekoro, kurį norite eksponuoti svečiams, tuomet geriausias pasirinkimas jums būtų vitrinos su stikliniu fasadu su įmontuotu apšvietimu, kuris sukuria žaismingą akcentą.

Jei norite paslėpti asmeninius daiktus nuo pašalinių akių svetainėje ir valgomajame puikiai tiks uždaro tipo moduliai, spintelės ir komodos. Tokiu atveju taip pat reikėtų vengti atvirų lentynų ir stelažų. Taip pat labai svarbu atkreipti dėmesį į atstumą tarp lentynų, stalčių plotį, bendrą baldų gylį – įsivaizduokite, kas tiksliai čia bus laikoma, pagalvokite apie kiekvieno elemento paskirtį.

  • Antroji taisyklė: aukštos kokybės ir patvarios detalės

Niekada neaukokite savo komforto, nes tai yra raktas į jūsų ramybę. Pirkdami baldus atkreipkite dėmesį į stalčių mechanizmus – pageidautina, kad jie sklandžiai ir tyliai užsidarytų.

Atkreipkite dėmesį ir į kitas detales: tvirtinimo elementus, dekoracijas bei jų patvarumą bei kokybę. Priešingai nei atrodo, baldų furnitūra yra itin svarbus baldų gamybos elementas. Tai įvairios rankenos, rankenos, vyriai, jungtys ir kampai. Jų pagaminimo būdas labai įtakoja baldų tarnavimo laiką.

  • Trečioji taisyklė - kokybė prieš kiekybę

Vienas iš galutinių baldų pasirinkimo veiksnių bus suma, kurią galime skirti. Rinkoje yra sprendimų kiekvienam biudžetui, tačiau visada verta atidžiai apsvarstyti kiekvieną išleistą eurą, nes visada geriau investuoti į kokybę, o ne į kiekybę.

 

Reklama