Kaip gražiai pasveikinti artimuosius – gražūs originalūs sveikinimai

Vilnius
Reporteris Austėja Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

„Tinkamas žodis, pasakytas tinkamu laiku, gali pakeisti gyvenimą.“ Šiems Joyce Meyer žodžiams pritartų tikrai dauguma žmonių. Juk kalba – kasdienio mūsų bendravimo instrumentas. Ir nors į žodžių prasmę dėl intensyvaus gyvenimo būdo dažnai nebesigiliname, bet jų sukeltas emocijas tikrai pajaučiame.

Realybėje tariami žodžiai skleidžia savas vibracijas, nes girdime jų skambesį, balso toną. Bet vis dažniau žodžiais keičiamės ir virtualioje erdvėje – nuo trumpų žinučių iki išsamaus elektroninio laiško ar spalvingo reklaminio bukleto. Ar virtualioje erdvėje sklandantys žodžiai irgi galingi? Ar gali rašytinis žodis keisti gyvenimą ar bent jau praskaidrinti pilką kasdienybę? Šio skubančio, o šiuo metu ir įvairių socialinių suvaržymų kankinamame pasaulyje, geras, šiltas, tikras ir nuoširdus žodis savo teigiamą galią išsaugo ir virtualioje erdvėje.

Geras žodis nieko nekainuoja

Dovanokime vieni kitiems džiugias akimirkas, siųsdami spalvingus virtualius atvirukus. Tada ir nuotaika bus geresnė, ir šypsenų daugiau, ir kasdienybės pilkuma įgis naujų spalvų.

Platų gražių atvirukų su prasmingais, linksmais, šiltais žodžiais pasirinkimą siūlo svetainė „Gražūs sveikinimai“ (https://grazus-sveikinimai.lt). Čia visi atvirukai, taip pat gausybė prozos ir poezijos – nemokami. Telieka rasti norimą kategoriją ir išsirinkti savo virtualią dovaną, ir ar tekstą prie jo.

Virtualus sveikinimo atvirukas – spalvingas staigmena artimajam

Įvairių švenčių progomis stengiamės savo artimuosius aplankyti ir pasveikinti realiai. Tačiau, kol tai padarome, argi ne smagu anksti ryte, o gal iškart po vidurnakčio, nusiųsti smagų sveikinimo atviruką. Ši maža dovanėlė tikrai privers nusišypsoti. O realus apsilankymas taps dar džiugesnis, žadantis malonų staigmenos aptarimą.

Virtualus atvirukas dar reikalingesnis, jeigu švenčių proga neturite galimybės nuvykti pasveikinti tiesiogiai. Ar tai būtų gimimo diena, ar šventos Kalėdos, Naujieji metai, Velykos ar kita svarbi data, išsiųsti virtualų atviruką galima per kelias minutes. Ir ne vienam žmogui suteikiama džiugi akimirka.

Žinoma, šiek tiek laiko reiktų skirti atviruko parinkimui. Didžiulėje virtualių atvirukų galerijoje svarbu parinkti jūsų konkrečiam žmogui tinkamą atviruką. Tada jis tikrai pasijaus ypatingas, nes suvoks, kad sveikinimą skyrėte tikrai galvodamas apie jį.

Palinkėti geros dienos – paprasta, bet svarbu

Net jeigu nešvenčiama jokia šventė, praskaidrinti nuotaiką galima nusiuntus tiesiog smagų palinkėjimą: „Geros dienos“, „Šilto vakaro“ arba dar smagiau, jei į telefoną atkeliauja prasminga dienos sentencija. Prasmingi žodžiai – graži virtuali dovana. Gali nutikti, kad būtent tą akimirką jūsų artimam žmogui ar seniai matytam pažįstam (kartais verta pradžiuginti ir juos) šitų žodžių labai reikėjo. Tad kartais spūstelėtas mygtukas ir nusiųstas virtualus atvirukas – puiki pramoga tiek siunčiančiam, tiek gavėjui.

Siurprizams labai tinkamos ir minėtinos datos. Juk smagu gauti atviruką „Su košės diena“, „Su šypsenos diena“ ar, pavyzdžiui, šiauliečiui „su Šiaulių gimtadieniu“. Tai neįpareigojantys pasakymai, bet dažnai susiję su konkrečiomis žmogaus savybėmis, bendrai išgyventomis istorijomis ir dėl to mieli ir pradžiuginantys. Be abejonės virtuali dovana tikrai praskaidrins dieną ar vakarą jūsų artimam žmogui.

Remiamas turinys