Kaip Dr. Ohiiros produktai prisideda prie grožio palaikymo?

Ekrano kopija 2024-03-28 101916
Lietuva
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Vargu ar ką nustebintum pasakęs, jog kolagenas yra itin reikšmingas mūsų odos jaunumo, kaulų, dantų ir nagų tvirtumo, geros raumenų būklės palaikymui. Tačiau tikriausiai retas žino, jog trūkus kojų ir rankų raiščiams, stringant sąnariams ar nusilpus dantenoms – pati patikimiausia gelbėjimosi priemonė yra dr. Ohiiros geriamas kolagenas.

Kodėl apsimoka gerti skystą kolageną?

Kai vartojamas skystas kolagenas, tada organizmo audiniams grąžinamas pradingęs elastingumas, o pats žmogus pasijunta atjaunėjęs, sustiprėjęs ir pagražėjęs, energingesnis.

Ypač naudinga pradėti vartoti šį kolageną tada, kai jau esame perkopęs 40 metų amžiaus ribą, nes tada organizmas pats negamina elastino, o hialurono rūgšties ir kolageno gamyba ima mažėti. Kadangi skystasis kolagenas organizmo yra greičiau įsisavinamas, todėl ir apsimoka jį vartoti.
Kas nutinka tada, kai organizme ima trūkti kolageno?

Kai organizme pradeda trūkti kolageno, tuoj ima reikštis įvairios sveikatos problemos, prastėti odos išvaizda – viena po kitos pradeda veidą ir kaklą vagoti raukšlės, iš pradžių smulkios, o metams bėgant – vis gilesnės ir gilesnės. Pati oda ima glebti, pasidaro panaši į sudribusį skudurą, o sąnariai nenori lankstytis, darosi nepaslankūs.

Vyrams gal tai ir nėra labai aktualu dėl nusistovėjusių tradicijų, kai sakoma, jog tas vyras yra gražus, kuris nėra baisesnis už beždžionę, tačiau moterims celiulito atsiradimas tikrai nėra maloni likimo dovanėlė. Jis ypač greitai vystosi prasidėjus menopauzei, kai oda praranda elastingumą ir tamprumą trigubai greičiau nei kitais atvejais.

Kaip kolagenas yra pritaikomas kosmetikoje?

Kosmetikoje kolagenas yra naudojamas kremuose nuo raukšlių. Ši medžiaga ne tik sušvelnina raukšlių susidarymo procesą, bet ir pašalina dirglius jausmus, kurie persekioja sergant egzema, psoriaze kitomis odos ligomis. Įprastai esame įsitikinę, jog kolagenas yra viena efektingiausių priemonių palaikyti odos jaunystę.

Tačiau šis baltymas taip pat aktyviai dalyvauja audinių atsistatyme, palaiko kraujagyslių sienelių elastingumą, stiprina dantenas ir apsaugo jas nuo uždegiminių ligų, kurių metu jos kraujuoja. Jei jums reikia išskirtinai kokybiškų kosmetikos ir higienos priemonių su kolagenu, jų galima įsigyti interneto parduotuvėje: https://ohhira.lt/.

Reklama