Kaip dėvėti midi sijoną, kad figūra atrodytų proporcingai?

Kaip dėvėti midi sijoną, kad figūra atrodytų proporcingai?
Ukmergė
Vytautas Nemunaitis Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Sijonas yra vienas iš rūbų, kuris gali padėti sukurti solidumo ir klasiškumo įvaizdį. Tokio tipo sijonus galima labiau galima aptikti rudens metu, kai krentančių lapų spalvos susiderina su esamu stiliumi. Midi sijonai yra laikomi vieni iš moteriškumą pabrėžiančių detalių, nes jų ilgis verčia sužinoti - o kas toliau bei išryškintas liemuo skatina atsisukti ne vieną praeivį.

Kaip išsirinkti sijono ilgį?

Sijonų ilgis yra labai svarbus, nes tinkamai parinktas pabrėš figūros privalumus bei siluetą, o pritaikytas neatidžiai - sukurs vientisą masę. Tie, kas turi žemą ūgį, rekomenduojama rinktis tokį midi ilgį, kuris užsibaigia vos žemiau kelių. Kojas vizualiai prailgina basutės su plonu dirželiu arba bateliai su prakirpimu priekyje, kurie atidengia čiurnos kauliuką. Kas yra aukšto ūgio, rekomenduojama dėvėti midi sijonus, kurie užsibaigia ties blauzdų viduriu.

Sijonai moterims padeda sukurti elegantišką įvaizdį, o ypač tada, kai šis yra papuoštas nerinukais. Sijonus su nerinukais geriausia dėvėti tol, kol nesubjuro orai, o per perregimu audiniu pasirūpinkite, jog būtų lengvai krintatis pasijonis. 

Kontrastui sukurti džemperis ir ryškios spalvos

Kasdieniškumo jūsų stiliui gali padėti sukurti džemperis. Tai yra puiki alternatyva toms, kurios nori su midi sijonu deriniu sukurti šiek tiek vėjavaikiškumo. Rekomenduojama rinktis standžią medvilnę, kuri yra ne per ilgo kirpimo. Jeigu jums nepatinka džemperiai, tuomet galite pasirinkti neutralių spalvų kašmyro golfus arba megztukus. Prie šio įvaizdžio tinka ir medvilniniai marškinėliai.

Vis dar vengiame spalvų, tačiau nereikėtų. Ryškios spalvos yra pastebimos, todėl jos gali pakelti nuotaiką ne tik jums, bet ir praeiviams! Taip pat tai įrodo faktą, jog jūs nebijote būti pastebėti, ekstravagancijos ir galite su savo stiliumi eksperimentuoti. Jeigu nenorite dėvėti ryškaus sijono, tuomet galite rinktis tam tikrą aksesuarą arba avalynę, kuri pridės spalvų jūsų aprangos derinyje. 

O kaip su klostėmis ir džinsu? 

Plisuoti sijonai yra tie, kurie suteikia jaunatviško mergaitiškumo. Klostuotas audinys turi kažką tokio, kuris tinka plataus stiliaus atstovams - konservatyviems, esantiems senamadiškiems ir net madas diktuojantiems žmonėms. Midi sijonas su klostėmis yra ypatingas tuo, kad yra universalus, o skirtingos medžiagos ir spalvos sukuria savotiško unikalumo. Kam trūksta elegancijos ir norite būti pastebėti, nebijokite rinktis sodrių spalvų, tokių kaip: slyvų, tamsios pudros, burgundiško vyno arba lapės kailio atspalvius. Šie spalvų tonai puikiai tinka artėjančiam rudeniui, todėl galėsite atstovauti šių metų mados tendenciją!

Džinsas yra vos ne vienintelė medžiaga kuri vis neišeina iš mados. Todėl tas, kas nori sukurti vėjavaikišką įvaizdį, gali laisvai rinktis midi džinsinį sijoną. Jeigu papildomai priderinsite ištaigingą diržą, tuomet sukursite ne tik patogų, bet ir ryškų įvaizdį. Džinsinių midi sijonų privalumas yra toks, kad jie akcentuoja dailias kūno vietas, o ypač taliją.