Kaip apsipirkti pigiau?

Kaip apsipirkti pigiau?
Vilnius
vytautas@ukzinios.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Ieškote batų ar drabužių internetu ir norite sutaupyti pirkdami? Yra keletas būdų, kaip išsirinkti, pavyzdžiui, savo svajonių batus, tačiau sumokėti mažiau nei rinkos kaina.

Visada dairykitės akcijų

Batų ar drabužių pirkimas didelėje internetinėje parduotuvėje tikrai turi daug privalumų. Visų pirma, galime pasinaudoti labai patraukliomis kainomis, taip pat ir dideliu pasirinkimu. 

Turite žinoti, kad batai didžiosiose internetinėse parduotuvėse ne visada parduodami tomis pačiomis kainomis. Labai dažnai tokiai avalynei vyksta patrauklios akcijos, o šių akcijų laikas gali sutapti, pavyzdžiui, su svarbiomis datomis, tokiomis kaip mokslo metų pradžia, vasaros pradžia, gegužės savaitgalis ar net Moters diena. Per šį laiką parduotuvės nori išskirti savo pasiūlymus ir pritraukti kuo daugiau pirkėjų, o tai įmanoma sumažinus turimų prekių kainas. 

Išpardavimų metu ieškokite pigių pasiūlymų

Dar viena galimybė batus ir drabužius įsigyti kur kas pigiau – pasinaudoti sezoniniais išpardavimais. Internetinė parduotuvė ede.lt tikrai turi ką pasiūlyti bet kuriuo metų laiku. Naršydami madingų drabužių pasiūlymus internetu, galite rasti puikių daiktų už mažą kainą. 

Didžiausi išpardavimai dažniausiai vyksta keturis kartus per metus. Pirmasis išpardavimo laikotarpis prasideda po Kalėdų ir paprastai trunka iki sausio pabaigos. Per šį laiką internetinės parduotuvės išparduoda asortimentą, kurio nepavyko parduoti prieš pat Kalėdas. Antrasis posezoninis išpardavimas dažniausiai vyksta vasario pabaigoje. Trečioji svarbi pardavimo data įvyksta vasaros pabaigoje. Paprastai jau rugpjūčio viduryje internetinėse parduotuvėse išparduodama pavasario-vasaros avalynė, o nuolaidos visoms kolekcijoms gali siekti iki 70%. O kur dar ,,juodasis penktadienis”, o tiksliau kone visas lapkritis.

Pasinaudokite nuolatinio kliento privalumais

Minėtos progos – ne vienintelės, kai batus ir drabužius galima įsigyti kur kas pigiau. Didesnėmis ar mažesnėmis akcijomis iš tiesų galite pasinaudoti ištisus metus, tačiau sąlyga – prisijungti prie pasirinktos parduotuvės nuolatinių klientų klubo. Kiekviena parduotuvė tokį klubą vadina kiek skirtingai. Vienu atveju gaunate nuolatinio kliento kortelę, kitu – prisijungiate prie tam tikro klubo, o kitoje parduotuvėje tiesiog užsiprenumeruojate naujienlaiškį, kuris suteikia teisę gauti ir naudotis nuolaidomis pasirinktoms prekėms ar visam asortimentui, tačiau dažniausiai tik vieną kartą - pirmąjį apsipirkimą.