Kai romantiką pakeičia buitis: patarimai, padėsiantys sustiprinti santykius

bbb
Lietuva
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Klausiate – kur dingo romantika?Buitis ir rutina tampa problema bene kiekvienai porai, gyvenančiai kartu. Ne vietoje padėti daiktai ar vėl neišneštos šiukšlės visai nekvepia aistra ir romantika, kurios netrūko santykių pradžioje. Abiejų partnerių pečius užgulę darbai, asmeninės problemos ir susikurti lūkesčiai kelia rimtą išbandymą santykiams. Tačiau nepraraskite vilties ir noro stengtis dėl savo mylimojo – atsakysime, kokiais būdais galite sustiprinti ryšį ir įpūsti ugnies į savo intymų gyvenimą.

1. Pirmenybę teikite kokybiškam laikui kartu.

Ilgiausiai trukęs Kalifornijos universiteto atliktas laimės tyrimas parodė, kad net 60 % savo dienos laiko žmogus turėtų skirti santykiams, kadangi santykių kokybė tiesiogiai lemia, ar jaučiamės laimingi. Nors paprastai didžiąją dalį savo laiko žmonės praleidžia darbe, niekada neturėtume nustoti dirbti puoselėdami ryšį su savo antrąja puse: net ir esant įtemptai darbo savaitei, būtinai skirkite laiko vienas kitam.

Pasistenkite reguliariai rengti pasimatymų vakarus, nesvarbu, ar tai būtų jauki vakarienė namuose ar savaitgalio išvyka į gamtą. Sutelkite dėmesį į buvimą kartu, pamirškite rūpesčius ir padėkokite vienas kitam už kantrybę, rūpestį ir išmoktas pamokas.

2. Atsiverkite vienas kitam

Jei pastaruoju metu jus erzina tam tikras partnerio elgesys, privalote tai išsiaiškinti, atskleisdami savo jausmus ir rūpesčius, taip siekdami bendro kompromiso. Būtent tokie – atviri ir sąžiningi – yra sveiki santykiai, kuriems lemta ištverti bet kokias problemas. Neskubėkite kaltinti, išklausykite ir sustiprinkite savo emocinį ryšį.

 

3. Išsaugokite romantiką dėmesiu ir vilionėmis

Prisilietimai, komplimentai, palaikymo žodžiai ar netikėtos dovanos – tai meilės kalbos, kurias jūsų partneris tikrai įvertins. Primindami apie savo meilę jūs ir vėl išgyvensite jaudulį, dėl kurio verta stengtis. Paįvairinkite savo santykius miegamajame: pasidalinkite erotinėmis fantazijomis ir iš naujo suviliokite savo partnerį. Kad jūsų santykiuose niekada neužgestų aistra, apsilankykite fantazijos.lt svetainėje, kurioje rasite tai, ko reikia jūsų intymiems žaidimams.

4. Pasikalbėkite apie bendrus tikslus

Dažnai rutinoje įstrigę partneriai pamiršta pasvajoti, kokio gyvenimo jie siekia ir dėl ko sunkiai pluša darbe. Svajodami kartu su savo antrąja puse, jūs iš naujo pažinsite vienas kitą ir gebėsite įvertinti partnerio asmeninius pokyčius ir siekius. Kartu kurdami ateities viziją, pavyzdžiui, planuodami vestuves, bendro turto įsigijimą ar išsikeldami kitus bendrus tikslus, jūs palaikysite vienas kitą ir džiaugsitės sėkme. Be abejo, pergalės poroje suartina ir įrodo, kad jūsų ryšys itin stiprus.

5. Praleiskite laiko atskirai ir išsaugokite individualumą

Kad išlaikytumėte pusiausvyrą romantiniuose santykiuose, nepamirškite praleisti laiko atskirai. Skirkite laiko pabūti su savimi arba susitikite su draugais – tai leis išsaugoti nepriklausomybę ir rūpintis savimi. Puoselėkite savo interesus, pomėgius ir pasikraukite naujos energijos. Tai jums ne tik leis pasijusti laimingesniems, bet ir suteiks naudos jūsų santykiams.

Tad nors gyvenimas kartu iš pradžių gali atrodyti itin romantiškai, tam, kad išspręstumėte ir menkiausius nesutarimus ir išlaikytumėte stiprų ryšį su savo partneriu, prireiks jūsų abiejų dėmesingumo ir pastangų. O juk tai ir yra meilė, ar ne? 

 

Reklama