PRAMOGOS
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2021 m. Gegužės 27 d. 15:29

Ką turėtų mokėti skalbimo mašina?

Lietuva

shutterstock nuotr.

Reporteris IngaŠaltinis: Etaplius.lt


176483

Šiandien nė viena namų šeimininkė negali išsiversti be tokių buitinių prietaisų kaip skalbimo mašina. Ir baisu įsivaizduoti, kaip mes gyventume, jei tektų skalbti drabužius rankomis! Tačiau, laimei, pažanga labai progresavo, o šiandien skalbimo mašina yra pagrindinis namų ūkio padėjėjas. Šis sudėtingas mechanizmas su daugybe programų ir kitų įgūdžių suteikia mums ramų ir „švarų“ gyvenimą.

Ką turi mokėti skalbimo mašina? Svarbiausia kokybiškai skalbti drabužius. Visiškai visų skalbimo mašinų skalbimo efektyvumas nustatomas pagal Europos standartą. Tai išreiškiama atitinkama klasifikacija: nuo A iki G. Geriausiai skalbinius plauna A ir B klasės mašinos. Atitinkamai blogiausi yra F ir G klasės. C, D ir E klasės mašinos yra vidutinės kokybės. 

Tačiau be to, yra dar vienas, svarbus niuansas, lemiantis skalbimo mašinos veikimą. Ir tai yra triukšmas skalbiant ir gręžiant! Kaip triukšmaus Jūsų būsima skalbimo mašina, galima pamatyti jos techninėse charakteristikose. Pavyzdžiui, einate į RDE.LT internetinę parduotuvę skyriuje „skalbimo mašinos“, kiekvienam modeliui matysite triukšmo lygį (skalbimo / gręžimo metu). 

Gręžimo metu skalbimo mašina paprastai būna triukšmingesnė. Kaip išsirinkti? Atkreipkite dėmesį į modelius, kurių skalbimo triukšmo lygis yra iki 55 dB ir gręžimo iki 70 dB. Tokie modeliai yra patys tyliausi, juos galima įjungti bet kuriuo paros metu, o skalbimas neturės įtakos net nakties miegui.

Beje, skalbyklės triukšmas priklauso nuo konstrukcijos kokybės ir medžiagų, iš kurių ji pagaminta. Todėl, pirkdami skalbimo mašiną, būtinai atkreipkite dėmesį į triukšmo lygį skalbimo ir gręžimo metu. Taip pat skalbimo efektyvumo lygį , kurį galite nustatyti pagal klasę nuo A iki G.

Remiamas turinys