Ką sako vyrai...ir ką tai iš tikrųjų reiškia

Ką sako vyrai...ir ką tai iš tikrųjų reiškia
Lietuva
Freepik.com nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Vyrai dažnai priekaištauja moterims, kad jos šneka užkoduotai, tačiau tiesa yra ta, kad norint suprasti, ką iš tikrųjų kartais nori pasakyti vyrai, vertėjas būtų neprošal.

Tad ką gi sako vyrai ir ką tai iš tikrųjų reiškia?

„Šiuo metu nenoriu santykių“

Kai vyras tai sako, tai jis stengiasi jūsų nenuvilti ir švelniai pasakyti, kad rimtų santykių su jumis jis neplanuoja.

„Aš esu vyras“

Kai vyras pabrėžtinai kartoja, kad jis yra „vyras“, tai reiškia, kad jis bando padidinti savo savigarbą ir galbūt nori netiesiogiai pasakyti, kad santykiuose jo žodis yra paskutinis ir lemiamas.

„Esu nelaimingai vedęs ir tiesiog laukiu tinkamo laiko prašyti skyrybų“

Tipinė frazė, kurią sako vedę vyrai, kurie net neketina skirtis su savo žmonomis, o tik tikisi rasti moterį, kuri praskaidrins niūrią jų kasdienybę.

„Tu gražesnė be makiažo“

Kai vyrai tai sako, jie stengiasi jūsų neįžeisti. Tiesa yra ta, kad pasitempusi, saikingą kiekį makiažo naudojanti moteris vyrą žavi kur kas labiau nei to nedaranti.

„Aš tavęs pasiilgau“

Ši frazė turi dvi reikšmes. Viena iš jų reiškia nuoširdų prisipažinimą, kad vyras ilgisi jūsų draugijos. Tačiau, jei jūsų santykiai jau nutrūkę, tai gali reikšti tik tai, kad vyras pasigenda tų privalumų, kuriuos turėjo būdamas santykiuose su jumis.

„Atsiprašau“

Devyniasdešimt procentų atvejų, kai vyrai atsiprašo, jie iš tikrųjų nesigaili. Jie tiesiog apgailestauja, kad vyksta ginčas arba kad jie buvo prigauti darantys tai, ko neturėjo daryti. Kitaip tariant, kai vyrai atsiprašo, jie dažnai tiesiog nori, kad drama liautųsi.

„Man reikia pertraukos“

Paprastai tariant, jis bando pasakyti, kad jūs jam nereikalinga.