Ką padovanoti? 5 jaukių ir praktiškų kalėdinių dovanų gidas

55555
Lietuva
Etaplius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Ką šiemet padovanoti Kalėdų proga? Tai – bene aktualiausias klausimas kasmet, vos prasidėjus prieššventiniam šurmuliui. Net ir dovanų paieškos tiems, kuriems niekada nieko nereikia, neretai tampa nelengvu iššūkiu: juk šventiniu laikotarpiu norisi pradžiuginti visus savo mylimus žmones. Sporto aprangos ir aktyvaus laisvalaikio drabužių prekinio ženklo „AUDIMAS“ specialistai dalijasi 5 jaukių ir praktiškų kalėdinių dovanų idėjomis, kurios padės nustebinti draugus bei artimuosius.

1. Kepurė ir šalikas – rinkinys su merino vilna, vertinantiems praktiškas dovanas

Šilta kepurė ir jaukus šalikas – niekada iš mados neišeinanti kalėdinės dovanos idėja. Šis aprangos aksesuarų duetas yra universali bei praktiška dovana ir puikiai tiks bet kokio amžiaus žmonėms, tiek vyrams, tiek moterims. Net jei ir atrodo, kad dovanos gavėjas savo spintoje galimai turės ne vieną kepurės ir šaliko komplektą, šių funkcionalių aprangos aksesuarų niekada nebus per daug.

„AUDIMAS“ savo klientams siūlo dovanoti specialiai sukomplektuotus kepurės ir šaliko rinkinius su minkšta, švelnia, leidžiančia kūnui kvėpuoti, nuo šalčio apsaugančia bei kitomis puikiomis savybėmis pasižyminčia merino vilna. Pagal poreikį galite rinktis įvairių spalvų, dizainų gaminius vyrams ir moterims su merino vilna.

2. Šventiniai marškinėliai, padėsiantys sukurti jaukią atmosferą namuose

Marškinėliai su kalėdinį laikotarpį atspindinčiomis iliustracijomis ar kiti drabužiai su šventine atributika – neatsiejama žiemos sezono dalis. Šventiškai atrodantys drabužiai bei aksesuarai ne tik suteikia teigiamų emocijų bei padeda kurti jaukią atmosferą namuose, tačiau taip pat gali tapti ir miela kalėdine dovana.

Artėjančių žiemos švenčių proga, „AUDIMAS“ pristato riboto leidimo, išskirtinio dizaino marškinėlių kolekciją ,,Žiemos šventės“, papuoštą žiemišką sezoną atspindinčiomis ir motyvuojančiomis mintimis. Specialiai šventiniam laikotarpiui sukurta marškinėlių kolekcija padės atrasti mielą kalėdinę dovaną mylimam draugui, šeimos nariui ar kolegai.

3. Gaminiai su lietuviška atributika – unikalios dovanos savo tėvynės fanams

Marškinėliai, džemperis, rankšluostis ir kiti gaminiai su lietuviška atributika – kalėdinių dovanų idėjos, neabejotinai nustebinsiančios tikrą krepšinio sirgalių, užkietėjusį bėgiką ar žmogų, dažnai keliaujantį užsienyje. Gaminiai su lietuviška atributika – unikali ir praktiška dovana keliaujančiam užsienyje bei norinčiam parodyti savo kilmę ar žmogui, palaikančiam šalies sportininkus įvairiose varžybose.

„AUDIMAS“ siūlomas platus išskirtinio dizaino drabužių su lietuviška atributika asortimentas – marškinėliai, džemperiai, striukės ir kt., kuriame atrasite dovaną, padėsiančią nustebinti kiekvieną savo šalį mylintį žmogų.

4. Drabužiai ir aksesuarai su merino vilna – ieškantiems jaukios ir praktiškos dovanos

Ieškote jaukios, praktiškos, funkcionalios ir išties reikalingos kalėdinės dovanos keliautojui ar aktyvaus laisvalaikio mėgėjui? Tikrai neprašausite pro šalį pasirinkę marškinėlius, džemperius ar kitokius drabužius bei aksesuarus su išskirtinėmis savybėmis pasižyminčia merino vilna. Apsilankykite „AUDIMAS“ parduotuvėse, kuriose atrasite įvairių dydžių, spalvų, dizainų ir kitokius drabužius su merino vilna kiekvieno poreikiams.

5. Dovanų kuponai, suteikiantys galimybę patiems išsirinkti dovanas

Dovanų kuponai – dovanos idėja, suteikianti galimybę dovanos gavėjui pačiam išsirinkti tai, ko jam labiausiai reikia. Įteikus kuponą, nereikės nerimauti, jog Jūsų išrinkta dovana netiks arba nepatiks jos gavėjui.

„AUDIMAS“ siūlo dovanoti skirtingos vertės dovanų kuponą bei leisti mylimam žmogui pačiam išsirinkti reikiamą drabužį ar aksesuarą iš plataus bei nuolat atnaujinamo „AUDIMAS“ gaminių asortimento.

Dar daugiau kalėdinių dovanų idėjų – „AUDIMAS“ internetinėje www.audimas.lt ir fizinėse parduotuvėse. Apsilankykite bei atraskite jaukias, šiltas bei praktiškas dovanas savo mylimiesiems.

Reklama