Ką daryti kilus problemai su automobilio spynele?

3
Lietuva
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Pasitaiko momentų, kai einate prie savo automobilio ir staiga neveikia nuotolinis jo durelių atrakinimas, o pamėginus jas atrakinti raktu, šis ima ir užstringa spynoje. Tada išpila šaltas prakaitas ir akimirksniu dingsta iki tol lydėjusi gera nuotaika. Ką daryti toliau?

Ką daryti toliau? Ogi prisiminti, kad internetinė įmonė: spynumeistras.lt budi visą parą septynias dienas per savaitę, todėl, kilus bėdai, drąsiai galite kreiptis į ją pagalbos.

Kokios yra dažniausiai pasitaikančios automobilių užvedimo spynelių gedimo priežastys?

Dažniausiai genda tų automobilių užvedimo spynelės, kurie yra nuvažiavę įspūdingo dydžio kilometražą. Nėra gerai ir tada, kai automobilio raktelis yra pakabintas ant vieno pakabuko kartu su buto, darbo, garažo ir kitokiais raktais.

Tuomet jis, būdamas užvedimo spynelėje, yra kitų raktų svorio tempiamas žemyn. Tokiu būdu išsiklibina vidinės užvedimo spynelės dalys. Tad po kurio laiko ateina diena, kai raktelis negali užvesti mašinos variklio ir tenka keisti visą užvedimo spynelę.

Kada dar gali prireikti automobilio atrakinimo paslaugos?

Problemos su automobilio užraktu kyla ne tik tada, kai vairuotojas pameta raktelius, bet ir tada, kai išsikrauna akumuliatorius ir nebeveikia centrinis užraktas. O baisiausia būna tada, kai durų spynelėje lūžta ir ten pasilieka raktas. Savomis jėgomis ir gebėjimais vargu ar pavyktų išspręsti šią gana sudėtingą problemą, tačiau panikuoti nėra reikalo, nes yra kam atskubėti į pagalbą.

Kodėl, papuolus į bėdą su automobilio rakteliais, verta į pagalbą kviestis tikrą spynų meistrą, o ne pačiam imtis saviveiklos?

Lietuvoje netrūksta puikiai savo amatą išmanančių spynų meistrų. Jie yra apsiginklavę specialia ir tikrai patikima įranga, kuri yra pritaikyta net sudėtingiausiems užraktų gedimams įveikti. Todėl vairuotojams, papuolus į sudėtingą situaciją tikrai neapsimoka užsiimti saviveikla ir prisidaryti dar daugiau rūpesčių, negu turi.

Geras spynų specialistas per gana trumpą laiką suteiks pagalbą ir vėl grąžins klientui gyvenimo džiaugsmą. Užmokestis už paslaugą priklausys nuo to, kokia yra kliento automobilio markė, kokio sudėtingumo darbus meistrui teks atlikti. Pats spynelės užrakto remontas, jeigu vairuotojas prieš tai nėra prikrėtęs nepataisomų dalykų, trunka gana trumpai ir nekainuoja pasakiškų pinigų.

Reklama