Ką daryti, kai reikia pervežti karavaną?

Ką daryti, kai reikia pervežti karavaną?
Vilnius
vytautas@ukzinios.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Negalima painioti karavanų (mobilių namelių) su kemperiais. Karavanai nors ir stovi ant ratų, šie nėra skirti mobiliojo namelio važiavimui. Ratai yra skirti tam, kad mobilų namelį būtų galima užtempti ant pervežimo tralo platformos. Tiesa, mobilų namelį galima pervežti iš vienos vietos į kitą, tačiau labai mažu – keliasdešimties metrų atstumu.

Kas yra žinoma apie gyvenimo mobiliuose nameliuose sąlygas?

Mobilieji nameliai yra taip įrengti, kad juos būtų galima patogiai gyventi ir leisti laisvalaikį. Jie būna dviejų arba net trijų gyvenamųjų kambarių, o jų naudingas plotas siekia iki 40 kvadratinių metrų. Juose būna įrengtos viengulės ir net dvigulės lovos, namelyje taip pat telpa nedidelės spintos, svetainės baldai ir kompaktiška virtuvės įranga, šaldytuvas. Čia dar yra vietos ir dušo kabinai, ir tualetui. Viduje instaliuota 220 voltų elektros įtampa. O lubų aukštis siekia į 2,20 metro, tad tokiame namelyje laisvai galėtų vaikštinėti ir vidutinio ūgio krepšininkas.

Kokiais tikslais yra naudojami mobilieji nameliai?

Vienas pagrindinių mobiliojo namelio privalumų yra tas, kad juos atsivežus ant tralo galima pastatyti bet kurioje jums patikusioje vietoje. Juos galima naudoti ne tik poilsio gamtoje atveju, bet ir darbo tikslais. Tokiuose nameliuose apgyvendinami statybininkai, geologai, archeologai, giluminių gręžiniu gręžikai ir kitų panašių profesijų darbuotojai.  

Ką daryti, kai prireikia mobilių namelių pervežimo paslaugos?

Kaip žinote, mobilieji nameliai yra dar vadinami laikinosiomis konstrukcijomis. Jei baigėte atostogauti kur nors kempinge prie ežero ar jūros, jei pasibaigė darbai ir dirbantiems nereikia gyventi laikinajame būste, tada ir vėl prireikia šių namelių pervežimo paslauga. Šios rūšies krovinius pervežanti įmonė nedelsdama padės užsakovams juos pristatyti į naują jų buvimo vietą. O įmonės adresas internete yra toks: https://autopastas.com. Ši įmonė turi tokių krovinių pervežimui pritaikytą transportą, kurį vairuoja didelę darbo patirtį įgiję vairuotojai, kurie saugiai pristatys jūsų mobilųjį namelį ten, kur jums reikia. Jums tik reikia susisiekti su įmonės konsultantais ir pateikti jiems užsakymą, o po to pasirašyti paslaugos vykdymo sutartį