Ką apie jūsų asmenybę gali atskleisti nagų forma?

beauty-nails
Lietuva
freepik.com nuotr.
Etaplius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.LT

Norite apie save sužinoti šį tą naujo? Pirmyn! Atlikite šį asmenybės testą ir išsiaiškinsite, ką apie jus gali atskleisti mėgiama nagų forma.

Šis nuotaikingas asmenybės testas nėra sielos veidrodis, tačiau psichologai atskleidžia, kad nagų forma gali šį tą išduoti apie moterį. Jeigu atlikdami šį testą nerasite savo nagų formos atitikmens, išsirinkite labiausiai panašią nagų formą į jūsiškę.

1. Trumpas OVALAS

Trumpus ovalo formos nagus turi nemaža dalis moterų. Tai praktiškos ir smalsios asmenybės. Psichologų teigimu, ovalo formos nagų savininkės turi polinkį į dramatiškumą ir kategoriškumą. Niekas šioms moterims negali nurodinėti, nes sprendimų priėmimas dažniausiai yra jų rankose. Ši nagų forma taip pat atskleidžia moterų polinkį į kūrybiškumą. Jos mėgsta atrasti, pažinti ir kurti. Paprastai moterys, turinčios šią nagų formą, patinka aplinkiniams savo optimistiniu požiūriu ir geru humoro jausmus.

2. Ilgas OVALAS

Ilgus ovalo formos nagus dažnai turi kiek kitokio asmenybės tipo moterys. Tai – svajoklės. Gyventi savo fantazijų pasaulyje, manifestuoti joms būtina. Šios moterys taip pat gali būti kategoriškos, tačiau šiuo atveju – lengviau perkalbamos. Ilgi ovalo formos nagai atskleidžia, kad šios moterys gali kurti verslą ir jį sėkmingai plėtoti, nes geba numatyti daugybę žingsnių į priekį. Tai įžvalgios ir kruopščios asmenybės, trokštančios visas savo svajones paversti realybe nepaisant to, ką sako kiti.

3. KVADRATAS

Kvadrato formos nagus turi konkrečios, taktiškos, dalykiškos asmenybės, teigia psichologai. Pirmyn jas stumia veiksmas. Tiesa, dažnu atveju šio tipo moterys pirmiau atlieka veiksmą, nei apie jį pagalvoja. Šių nagų savininkės greitai įsimyli, tačiau siautulingi jausmai taip pat greitai gali išblėsti. Paprastai jos yra mėgiamos žmonių, nes visada sako tiesą ir nevynioja žodžio į vatą. Moterys, turinčios kvadrato formos nagus, yra puikios darbuotojos, todėl konkurencija joms neegzistuoja, o darbdaviai išsyk pamato jų potencialą.

4. TRIKAMPIS

Jeigu jūsų nagai smailūs, šiek tiek primena trikampį, esate charizmatiška asmenybė, nemėgstanti užsibūti vienoje vietoje. Dažnu atveju, tokio tipo moterys linkusios į permainas. Tiek asmeniniame gyvenime, tiek ir profesiniame. Į priekį judėti jus skatina žinios. Būtent todėl mokymosi kelias šio tipo moterims labai tinka. Smailėjantys nagai atskleidžia ir kitas moterų savybes – atsidavimą, rūpestingumą ir drąsą. Šios moterys dėl sau brangių žmonių yra pasiryžusios padaryti viską.