K. Masiulis kelia klausimus dėl prezidento vizito į Kelmę: viešųjų ryšių darbas, nevengiant sovietine „pakazucha“ atsiduodančių priemonių

34af3b261126cfbe355cfdf107f383de16ab7b7a
Kelmė
Seimo narys Kęstutis Masiulis. Mariaus Morkevičiaus (ELTA) nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  ELTA

Seimo konservatorius Kęstutis Masiulis sukritikavo prezidento Gitano Nausėdos suplanuotą darbo dieną Kelmėje. Politikas teigia sulaukęs gluminančios informacijos iš vietos kelmiškių apie šio vizito aplinkybes – esą Prezidentūra pateikė nurodymus suderinti šalies vadovui užduodamus klausimus, surinkti atitinkamą renginių dalyvių skaičių ir pan. Todėl parlamento konservatorius mano, kad taip šalies vadovas neoficialiai vykdo artėjančių prezidento rinkimų kampaniją.

„Į mane, kaip, iš Kelmės kilusį, Seimo narį kreipėsi vienas suglumęs, gerai informuotas kelmiškis. Po jo informacijos likau aš pats suglumęs. Jis nustebęs klausė apie rytoj (pirmadienį – ELTA) planuojamą Prezidento Gitano Nausėdos vizitą į Kelmę“, – sekmadienį savo „Facebook“ paskyroje rašė K. Masiulis.

„Oficialiai apie šį vizitą mažai informacijos, bet informuoti kelmiškiai žino visas smulkmenas“, – nurodė jis ir pateikė vizito detales.

K. Masiulis nurodo, kad prezidentas lankysis Kelmės Jono Graičiūno gimnazijoje. Pasak į jį besikreipusio kelmiškio, „buvo paliepta iš įvairių Kelmės rajono gimnazijų atrinkti 7 moksleivius, pateikti jų vardus, pavardes ir jų charakteristikas“.

„Maniau, kad toks dokumento tipas Lietuvoje yra numiręs kartu su sovietmečiu. Berods ne? Tie 7 moksleiviai turės scenoje būti kartu su Prezidentu, jo klausinėti, o klausimus jie, kaip mane informavo, turėjo pateikti iš anksto. Be to, buvo gautas nurodymas pasirūpinti, kad salėje, kurioje vyks šis pokalbių šou, nebūtų tuščių sėdimų vietų“, – informacija dalijosi parlamentaras.

„Mokykla turėjo pateikti ir visų suaugusių asmenų vardus, pavardes ir a. k. (asmens kodus – ELTA), kurie bus mokykloje, kai Prezidentas ten lankysis. Ir net nesvarbu, kad dauguma jų net koridoriuje nesusidurs su Prezidentu“, – rašė jis.

Taip pat K. Masiulis pažymi, kad prezidentas susitiks ir su vietos žiniasklaida, kuriai, anot jo, klausimus prezidentui taip pat reikėjo pateikti iš anksto.

Todėl vertindamas prezidento vizitą K. Masiulis konstatavo, jog tai – viešųjų ryšių akcija, kuria siekiama gerinti šalies vadovo įvaizdį Lietuvos regionuose.

„Kai ne pirmus metus sukiesi politikoje, tai aiškiai supranti, kad čia vyks Prezidento viešojo renome stiprinimo, viešųjų ryšių darbas. Ir nelabai svarbu iš tikrųjų pabendrauti su žmonėmis. Nors dalyvavimas rinkimuose nepaskelbtas, bet jau vyksta plačiu frontu, nevengiant net sovietine „pakazucha“ atsiduodančių priemonių“, – apibendrino jis.

ELTA primena, kad pirmadienį prezidentas G. Nausėda su komanda dirbs Kelmės rajone. Planuojami susitikimai su gimnazistais, miesto Visuomenės sveikatos biuro specialistais, gydytojais, socialiniais darbuotojais. Pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė ketina lankytis Samariečių bendrijos Vaikų dienos centre, aplankys „Lietuvos galios“ iniciatyvoje dalyvaujančią Budraičių kaimo bendruomenę.

Darbo dienos vakarą G. Nausėda kartu su D. Nausėdiene susitiks su Kelmės rajono bendruomene.