Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje – šventinis labdaros vakaras

Jurbarkas
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Jurbarko rajono savivaldybė

Gruodžio 27 d. Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko šventinis padėkos-labdaros vakaras, į kurį jo iniciatorius – Savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius pakvietė savivaldybės įstaigų vadovus.

Sveikindamas visus su praėjusiomis gražiausiomis metų šventėmis ir artėjančiais naujaisiais metais, rajono meras pabrėžė kiekvieno iš vadovų svarbą užtikrinant sklandų savivaldybės darbą.

„Tebesidžiaugdamas Kalėdų dvasia ir metams skaičiuojant paskutinę savaitę, noriu Jums padėkoti. Visi, kurie čia susirinkote, ir tie, kurie dėl ligos ar kitų nenumatytų aplinkybių negali dalyvauti, esate mano didelės komandos dalis. Ši komanda užtikrina sklandų darbą ir gyvenimą 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę visiems rajono gyventojams. Visos sritys – sveikata, socialinė pagalba, švietimas, kultūra, sportas, komunalinės paslaugos – visos jos vienodai svarbios, o gyventojų lūkesčiai dėl jų vienodai dideli“, – kalbėjo rajono meras S. Mockevičius.
 
Savo sveikinimo kalboje Savivaldybės meras skyrė dėmesį ir nuo šių metų vasario 24 d. Rusijos pradėtam karui prieš Ukrainą, kuris, pasak jo, pakeitė ir visų mūsų gyvenimus. „Jau pirmosiomis karo dienomis sulaukėme ukrainiečių šeimų, pasitraukusių nuo karo baisumų. Nebuvome tam pasiruošę, bet mūsų komanda susitelkė, ir mums pavyko mūsų brolius ir seses ukrainiečius apgyvendinti, pavalgydinti, gydyti, įdarbinti, priimti į vaikų darželius ir mokyklas. Už tai Jums visiems – mano, vicemero, administracijos direktorės nuoširdus ačiū“, – sakė S. Mockevičius, kviesdamas ir šio vakaro svečius aukoti Ukrainai.

Atsiliepiant į Prezidento Gitano Nausėdos kvietimą paaukoti elektros generatorių ir specialių žieminių miegmaišių, už šio vakaro metu surinktas lėšas bus perkamas elektros generatorius. Vakaro metu buvo paaukoti 485 eurai.
 
Šventinę nuotaiką susirinkusiems dovanojo Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos mokytojai ir vokalinė grupė „Veliuonietis“ (meno vadovė Jadvyga Žemliauskienė). Po koncerto visi vaišinosi Jurbarke gyvenančios ukrainietės iš Mariupolio Tatjanos Šujv‘os paruoštomis ukrainietiškomis vaišėmis.