Jurbarko rajono savivaldybės kandidatų į merus debatai: kas turėtų būti atsakingas už lietaus vandens surinkimo tinklus?

Jurbarkas
Stop kadras.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Artėjant merų ir savivaldybių rinkimams, šalyje prasidėjo kandidatų debatai. Jurbarko savivaldybės debatai vyko miesto turizmo ir verslo informacijos centre, kur politikai dalinosi savo miesto problemų sprendimais, vizijomis ir planais.

Debatuose dalyvavo: Skirmantas Mockevičius (Išsikėlęs pats), Liudmila Norkaitienė (Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“), Algirdas Pieniuta (Lietuvos socialdemokratų partija), Daivaras Rybakovas (Tėvynės sąjunga  – Lietuvos krikščionys demokratai), Gintaris Stoškus (Partija „Laisvė ir teisingumas“).
 
Kandidatams tauškėti vėjų ir išsisukti nuo tiesių klausimų neleido TV3 žurnalistas Vilmantas Venckūnas. Renginys prasidėjo nuo dalyvių prisistatymo ir greitų klausimų turnyro apie politiką, savivaldą ir šių dienų aktualijas. 

Debatų metu diskutuota apie švietimo problemas Jurbarko regione. Politikų teigimu, pokyčiai yra būtini.

Žiūrovai domėjosi apie rytinės Jurbarko krašto dalies švietimą, darbo vietų kūrimą regione, ugniagesių ir kultūros centrų reformas. 

Paliestas lietaus vandens surinkimo tinklų klausimas. Per visą atkurtos šalies Nepriklausomybės laikotarpį Jurbarko rajone taip ir neatsirado vadovų, kurie imtųsi iniciatyvos ir UAB „Jurbarko vandenys“ priskirtų rajone esančius nuotekų tinklus. Kandidatai turėjo pasakyti, kaip spręstų šią problemą ir kas turėtų būti už tai atsakingas. 

Diskutuota ir apie Jurbarko regiono turizmą. Jurbarkas visada buvo vadinamas turistiniu kraštu, tačiau šį statusą jau kurį laiką yra praradęs. Politikai turėjo įvardinti, kokie sprendimai padėtų atkurti turizmą regione.  

Visą diskusiją galite žiūrėti vaizdo įraše: