Jurbarko ligoninėje atidarytas modernus Chirurgijos skyrius

kerpa-18596
Jurbarkas
Etaplius.LT Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Jurbarko rajono savvivaldybė

Spalio 25 d. VšĮ „Jurbarko ligoninė“ vyko renovuotų Chirurgijos ir ortopedijos skyriaus patalpų atidarymas ir kartu paminėtos 98-osios įstaigos veiklos metinės.

Su šiais svarbiais ir reikšmingais įvykiais ligoninės vyr. gydytoją Rūtą Lukšienę sveikino Savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, administracijos direktorė Rūta Vančienė, vicemerai Audronė Balčiūnienė ir Edmundas Mačieža, tarybos nariai, LR Seimo narys Ričardas Juška, LSMU Medicinos fakulteto dekanas, LSMU Kauno klinikų Anesteziologijos klinikos vadovas prof. Dr. Andrius Macas, LSMU Kauno klinikų Abdominalinės chirurgijos gydytojas prof. dr. Mindaugas Kiudelis, Jurbarko pirminino sveikatos priežiūros centro direktorė Remigija Mencienė ir gausus būrys Jurbarko medikų bendruomenės.
 
VšĮ „Jurbarko ligoninė“ Chirurgijos ir ortopedijos traumatologijos skyriaus patalpų remonto darbai vyko beveik trejus metus. 2020 m. ligoninės biudžeto lėšomis už 9 801 Eur buvo parengtas paprastojo patalpų remonto darbų atlikimo projektas.
 
2021–2022 m. Chirurgijos ir ortopedijos traumatologijos skyriaus patalpų remontui iš Jurbarko rajono savivaldybės biudžeto skyrus 134 044,57 Eur ir iš ligoninės biudžeto pridėjus dar 4 624,33 Eur buvo įrengta penkiolika palatų su sanitariniais mazgais, pakeisti vamzdynai, atlikti sanitarinių mazgų patalpų apdailos darbai, pakeistos durys. Atlikus apšvietimo instaliacijos darbus lubose buvo sumontuoti šviestuvai ir įrengti naujo apšvietimo skydai su automatiniais jungikliais.

2022 m. iš ligoninės biudžeto už 3 267 Eur buvo parengtas Chirurgijos ir ortopedijos traumatologijos skyriaus vėdinimo sistemos įrengimo projektas, o iš Jurbarko rajono savivaldybės biudžeto skyrus 168 383,85 Eur buvo įgyvendinti antrajame etape numatyti darbai: atliktas vėdinimo sistemos ir elektrotechninės dalies, vandens, nuotekų stovų remontas.
 
2023 m., įgyvendinant trečiąjį etapą, buvo remontuojamos Chirurgijos ir ortopedijos traumatologijos skyriaus palatos, kabinetai, atlikti balkonų apdailos ir baigti vandentiekio sistemos remonto darbai. Bendra atliktų darbų suma sudarė 244 380,40 Eur. Lėšos skirtos iš 2022 m. gauto papildomo finansavimo už pacientams dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) suteiktas stacionarines aktyviojo gydymo asmens sveikatos priežiūros paslaugas 2020-2021 m.
 
Projekto įgyvendinimo metu iš ligoninės biudžeto lėšų buvo įsigyta baldų už 16 246 Eur .