Jurbarko lengvaatlečiai pelnė prizines vietas

Jurbarkas

Jurbarko sporto centro nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: Jurbarko sporto centras

322991

Jurbarko sporto centro treneriai dalijasi geromis naujienomis. Šių metų spalio 3 dieną jų jaunieji sportininkai varžėsi Marijampolės savivaldybės vaikų ir jaunučių lengvosios atletikos čempionate.

Puikiai sudalyvavo trenerės Laimutės Stanienės šuolininkės į aukštį: Liepa Vančytė peršoko kartelę 135 cm ir iškovojo I-ąją vietą, Aistė Baikytė – 125 cm, pelnė II-ąją vietą. Sėkmingai startavo jauniausių grupės šuolininkas į tolį Gustas Naujokas. Jis pagerino savo asmeninį rezultatą (4,12 m) ir iškovojo I-ąją vietą.

Nepriekaištingai pasirodė ir trenerio Antano Domeikos auklėtinis Airidas Vaznys. Jis disko metime pagerino asmeninį rezultatą ir iškovojo I-ąją vietą. 300 m bėgimo rungtyje Astijus Kelneris trasą įveikė ketvirtas. Šuolio į tolį rungtyje Modestas Vismantas iškovojo penktą, o Vakaris Jocys – aštuntą vietą.

Šiuo metu sporto centro lengvaatlečiai ruošiasi spalio 24 dienos Šiaulių miesto vaikų lengvosios atletikos čempionatui.