Jurbarko gyventojai kviečiami kurti kalėdinį stebuklą

portrait-woman-santa-hat-christmas
Jurbarkas
freepik.com nuotr.
Etaplius Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  VšĮ „Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centras“

Jurbarko rajono savivaldybė skelbia konkursą – „Sukurkime šventinį stebuklą". Jurbarko miesto gyventojai ir įstaigos kviečiami prisijungti prie šio kūrybinio iššūkio bei sukurti neįprastą ir nuostabų kalėdinį stebuklą Jurbarko mieste ir rajone.

Kaip dalyvauti:

  1. Puoštis Kalėdoms: leiskite savo kūrybiškumui laisvę ir papuoškite savo namus, verslą ar kitą vietą Jurbarko mieste originaliais ir įspūdingais kalėdiniais dekoracijų elementais.
     
  2. Užregistruoti dalyvavimą: dalyvauti gali VISI - tiek gyventojai, tiek įstaigos, bendruomenės, organizacijos, įmonės. Užregistruokite savo dalyvavimą siųsdami nuotraukas ar vaizdo įrašus su Jūsų sukurtu šventiniu stebuklu el.p: turizmas@jurbarkas.info arba verslas@jurbarkas.info.
     
  3. Laikas ir rezultatai: Konkursas vyks iki gruodžio 21 d. O prieš pat šventes tris gražiausiai pasipuošusius ir labiausiai laukiančius Kalėdų apdovanosime ypatingais prizais!

Gražių akimirkų dalinimasis ir bendradarbiavimas visiems gyventojams gali tapti šio sezono nepakartojamais prisiminimais. Kviečiame visus prisijungti ir kartu kurti nuostabų kalėdinį stebuklą!