Jurbarke lankėsi Lietuvos policijos generalinis komisaras Renatas Požėla

teikia-18565
Jurbarkas
Jurbarko rajono savivaldybės nuotr.
Etaplius.lt Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Jurbarko rajono savivaldybė

Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius susitiko su Lietuvos policijos generaliniu komisaru Renatu Požėla. Susitikime taip pat dalyvavo Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Harimantas Poškevičius, Jurbarko r. policijos komisariato viršininkas Aivaras Dumčius, Savivaldybės vicemerai Audronė Balčiūnienė ir Edmundas Mačieža bei administracijos direktorė Rūta Vančienė.

Pagrindinis šio susitikimo tikslas buvo rajono vadovams pristatyti Vidaus reikalų ministerijos planuojamą, iš Policijos departamento į „Lietuvos policija“ pervadintos policijos pertvarkos reformą, kurios metu siūloma reorganizuoti policijos veiklą paliekant tik penkis apygardų – Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių ir Vilniaus vyriausiuosius policijos komisariatus ir steigiant keturis – Marijampolės ir Alytaus miestų bei Tauragės, Alytaus ir Utenos rajonų policijos komisariatus, kurie prižiūrėtų tose teritorijose esančias savivaldybes.
 
Susitikimo metu taip pat buvo kalbama apie vizito Jurbarke dieną, visoje Lietuvoje gautus melagingus pranešimus apie švietimo įstaigose padėtus sprogmenis. Apie problemų susijusių su elektroninių cigarečių ir narkotinių medžiagų platinimu ir vartojimu švietimo įstaigose ir kitais visuomenei aktualiais klausimais.
 
Lietuvos policijos generalinis komisaras Renatas Požėla, padėkos ženklu už bendradarbiavimą su Lietuvos policija apdovanojo rajono merą Skirmantą Mockevičių.